Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Ahoooj Словаччина, привіт Закарпаття

Словаччина
Україна
Львів - Ужгород - Левоче - Попрад - Татранська Ломніца - Словацький Рай - Ужгород - Львів
Без нічних переїздів
6 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів – замок графа Шенборна – Ужгород

Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал – трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А».

В гостях у графа (входить у вартість + вх. квиток)
У мальовничому урочищі Берегвар, у долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальна пам’ятка архітектури Закарпаття – романтичний замок австрійського графа Шенборна (вх.квитки) у стилі неоренесансу. У проект палацу була закладена своєрідна символіка – за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон – 365 – відповідає кількості днів у році, число кімнат – 52 – кількості тижнів, входів 12 – кількості місяців. Ставок на території замку має контури Австро-Угорської імперії. А свіжості і легкості додасть кришталева вода «джерела молодості і краси».
Екскурсія по Ужгороду (входить у вартість + вх. квиток)
Ужгород – містом унікальних історичних пам’яток та архітектурних ансамблів, містом сакур та магнолій (вх. квитки опл. дод.). Ми побачимо найдовшу липову алею Європи, Хрестовоздвиженський собор, будівлю Жупанату, та, інші памятки Ужгорода.
Поселення у готель по маршруту. Вільний час.

День 2. Левоча

Сніданок. Звільнення номерів. Проходження україно-словацького кордону. Переїзд в Словаччину.

Левоче – заповітне місто (вх. квиток)
Нас чекає місто, яке вважається одним з найгарніших міст Словаччини. Звісно, його можна знайти в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ми прогуляємось головною площею – намістям Майстра Павла, де знаходяться головні перлини містечка. Ратуша і собор св. Якуба, а навколо площі несподівано красиві будинки, яких близько 50.
Екскурсія до руїн найбільшого замку не тільки Словаччини, а й всієї Європи.
Спішский град – вартовий на скелі (вх. квиток)
Нас чекає Спішский град, кам’яний замок 12 ст., який височіє на доломітовій скелі висотою 200м. Площа, яку займає замок, більше 4 гектарів. На території замку працює музей, в якому відтворений інтер’єр середньовіччя: спальня, їдальня, різні експонати озброєння, катівня кімната, церква. На сьогодні замок в більшій мірі відреставрований і радо прийме нас в гості.
Поселення в готель по маршруту в районі Попраду. Вільний час.

День 3. Високі Татри

Сніданок. Вільний час. Запрошуємо на екскурсію.

Високі Татри – в полоні магії гір (Дорослий: 30€ / Діти: 23€)
Відносно невелика за площею, але найвища, і, без сумніву, наймальовничіша частина Карпат знаходиться на території Словаччини та носить ім’я Високі Татри. Тут знаходиться найвища точка Карпат — гора Герлаховський Штит, 2655 м. Взимку Високі Татри перетворюються в центр гірськолижного відпочинку, ну а влітку заповідник відкриває свої простори для численних любителів трекінгу і гірських прогулянок. Менгусовська долина з розгалуженою мережею пішохідних стежок вважається однією з найцікавіших в Високих Татрах. Свою назву долина отримала в честь селища Менгусовце, яке поетично називають «воротами» в Східні Татри. Ціла система пішохідних стежок дозволить потрапити до найбільш мальовничих місць:  водоспадів, ущелин та гірських озер. Вельке Гінцово Плесо (Velke Hincovo Pleso) – найбільше з високогірних озер Словаччини природного походження. Озеро розкинулося в центрі долини, ніби сцена гірського амфітеатру, а навколо вершини, вершини, вершини — Kôprovský štít(2363), Cubrina (2376) та Mięgusovský štít (2438). Вільний час для насолоди горами. 

Повернення в готель.

День 4. Словацький Рай

Сніданок. Запрошуємо на екскурсію.

Прогулянка в Раю (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Саме так, нас чекає мандрівка стежками національного заповідника «Словацький Рай» (Slovensky Raj), місце, яке кожним квадратним метром демонструє дивовижну красу і багатство регіону. Тут і прадавні ліси і величні гори, прямовисні прірви і дикі гірські річки, найкрасивіші водоспади і унікальні печери, 250 км добре обладнаних туристичних стежок, а також озера, де можна купатися або ловити рибу. На сьогоднішній день “Словацький рай” вважається одним з найкрасивіших національних парків у Центральній Європі.
Екскурсія-прогулянка одним із маршрутів заповідника, з врахуванням погодних умов.
Пропонуємо відвідати:
Врбов – релакс в термальних купальнях (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток)
Запрошуємо відвідати комплекс басейнів з геотермальною водою в склад якої входить багато цілющих мінералів та сполук і вважається однією з кращих в Східній Європі. Цілюща вода допомагає розслабитися і отримати нові сили. Саме тому частими гостями комплексу є спортсмени та любителі активного відпочинку після катання на лижах або пішохідних прогулянок.
Повернення в готель.

День 5. Татранська Ломніца

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в Татранську Ломницю.

Екскурсія Курорт Татранська Ломниця (входить у вартість туру)

Курорт, що знаходиться в Високих Татрах на висоті 850 м над рівнем моря. Найбільш відомою візитівкою цього курортного селища вважається Ломницький Штіт (2632 м), з високогірною астрономічною обсерваторією на піку.
Вздовж водоспадів Студеного Потоку (входить у вартість + вх. квиток)
Для початку за допомогою рейкового підйомника (опл. дод.) дістаємося до станції Гребенок (Hrebienok) на висоті 1285 м. Далі ми вирушаємо до мальовничих водоспадів Студеного Потоку (Vodopády Studeného potoka), протікає через величезні кам’яні ущелини утворюючи мальовничі каскади. Ми побуваємо коло Малого водоспаду на висоті 1276 м (Maly vodopad), під ним, трохи нижче, знаходиться Великий водоспад (Velky vodopad) з каскадами висотою 13 метрів. Каскади водоспадів закінчуються так званим Довгим водоспадом (Dlouhy vodopad). А неподалік водоспадів знаходиться відома у Татрах Райнерова хата. Це найстаріша гірська хата у Високих Татрах, яка більше 150 років тому слугувала притулком для гірських провідників.
Виїзд в сторону України. Проходження словацько-українського кордону. Переїзд в Ужгород. Поселення в готель.

День 6. Княжі скелі – Львів

Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія Княжі скарби Карпат (входить у вартість туру)

Нас чекають справжні «Княжі Скелі» — Княжа скеля, Ярославна і Ханська. Найвища з них сягає 42 метрів. Якщо поглянемо назад з високої кам’яної гряди, на південь, то побачимо прегарну панораму Синевідської долини з ріками Стрий і Опір та навколишніми горами. 
Світ сиру і насолоди (входить у вартість + вх. квиток)
Спочатку нас чекає смачна зупинка на молочній фермі «Мукко» (вх. квиток). Почнемо з екскурсії козиною фермою, де буде можливість ознайомитися з цікавим процесом тваринництва. Потім вирушаємо «за лаштунки» виробництва – справжнє царство сиру. Ми довідаємося про сир все – від початку до кінця, а також зможемо почастувати сирні смаколики під час дегустації.
Переїзд у Львів. 18:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття — Комплекс Термінал «А». 19:00 орієнтовний час трансферу від комплексу Термінал «А» на залізничний вокзал.
Дата
Ціна
До 16 років
09.08 (09:30) - 14.08.21
6265 грн
6009 грн
25.06 (08:16) - 30.06.22
6265 грн
6009 грн
10.07 (09:30) - 15.07.22
6265 грн
6009 грн
13.08 (06:18) - 18.08.22
6265 грн
6009 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.