Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Балканська родзинка…

Румунія
Сербія
Львів - Мукачево - Беєле Фелікс - Тімішоара - Белград - Дева - Алба-Юлія - Турда - Клуж-Напока - Бая-Маре - Сапанта - Мукачево - Львів
Без нічних переїздів
4 дні
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів – Беєле Фелікс – Орадя – Тімішоара

Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал — трансфер до Терміналу «А». Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Переїзд в загадкову і чарівну Румунію.

Appolo Resort and Spa в містечку Беєле Фелікс (вх. квиток)
Вільний час. У вільний час пропонуємо: У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати місто Орадя (трансфер 10€). Переїзд в Тімішоару.
Нічна екскурсію маленьким Віднем – містом Тімішоара (входить у вартість туру)

Місто з багатою історією, дивовижною архітектурою і мальовничою природою, знайомтеся — Тімішоара. Чарівність міста полягає в особливому характері його архітектури і яскравого культурного життя. Часто місто називають «маленьким Віднем», цілий рік в ньому проходять музичні та театральні вистави, тут безліч художніх галерей, музеїв, соборів.
Повернення в готель. Ночівля в готелі.

День 2. Тімішоара – Белград – Дева

Сніданок. Виселення з готелю.

Белград (входить у вартість туру)

Його стародавні стіни бачили готів та франків, кельтів і римлян, слов’ян і турків. Екскурсія містом, в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії, а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування — подарує незабутні враження.
Вільний час. У вільний час пропонуємо: У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:
Музей Ніколи Тесли (Дорослий: 16€ / Діти: 8€ + вх. квиток)
Єдиний офіційний музей великого винахідника Ніколи Тесли знаходиться в Белграді. У музеї зберігаються оригінали документів, особисті речі Ніколи Тесли, а також фотографії та щоденники великого винахідника.
Дегустація балканських вин (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Поціновувачам високого мистецтва пропонуємо зануритися в світ цього чарівного напою. У тихій, спокійній атмосфері, під легке звучання музики занурюємося в п’янке царство смаків і ароматів. Ковток за ковтком розпізнаємо кожну пряну нотку з цього ароматного букета. Також під час дегустації нам відкриють заповітну таємницю створення цього сонячного напою.
Обід в традиційному сербському ресторані (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
В районі Скадарлія, так званого белградського Монмартру, у нас буде унікальна можливість познайомитися зі справжньою сербською кухнею. Кухня сербського народу увібрала в себе елементи середземноморської, близькосхідної та австро-угорської кухонь. Вона традиційна для Балкан — багато м’яса, овочів, вина і… чудового настрою…
Поселення в готелі. Вільний час. У вільний час пропонуємо: Ночівля в готелі.

День 3. Дева – Алба-Юлія – Турда – Клуж-Напока – Бая-Маре

Сніданок.

Замок Корвінів (Дорослий: 21€ / Діти: 16€ + вх. квиток)
У невеликому містечку Хунедоара, велично височить неймовірної краси замок, з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика — замок Корвінів. Замок чудово підійде в якості ілюстрації до книжкових глав про ренесанс, бароко, готику і неоготику.
Повернення в Деву. Виселення з готелю. Переїзд в Албу-Юлію.
Екскурсія одним з найдавніших міст Трансільванії – Алба-Юлія (входить у вартість туру)
Історія міста бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії фортецею ми пройдемо так званий маршрут 3 фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна, який був побудований під час Габсбурзької Імперії.
Переїзд в Турду.
Соляна шахта Турда (Трансфер: 13€ + вх. квиток)
Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, що перебувають під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церкву Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселями та підземним озером, яким можна кататися на човні.
Переїзд в Клуж-Напока.
Вечірня екскурсія культурною столицею Трансільванії – містом Клуж-Напока (Дорослий: 16€ / Діти: 8€)
Подвійна назва міста відображає його багату історію, підтверджує вік і відбитки декількох послідовних культур і цивілізацій. «Напокою» називалося датське, а згодом римське місто, що було тут у давні часи, вперше згадане у 108 році н.е. В XI столітті угорцями місто було назване Коложварі, звідки поступово виникла спрощена і румунізована форма Клуж.
Переїзд в Бая-Маре. Поселення в готелі. Вільний час. У вільний час пропонуємо: Ночівля в готелі.

День 4. Бая-Маре – Сапінта – Ботар – Мукачево – Львів

Сніданок. Виселення з готелю.

Веселе кладовище (Дорослий: 0€ / Діти: 0€) (трансфер 11€)
Переїзд в Україну.
Ферми екологічно чистих продуктів на Закарпатті з обідом (Дорослий: 8€ / Діти: 6€)
Під час екскурсії фермою нас чекає відвідування першого і єдиного в Україні дегустаційного залу леквару, дегустація угорської кухні і закарпатської наливки.
15:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття — Комплекс Термінал «А».
Дата
Ціна
До 16 років
24.07 (07:30) - 27.07.21
5242 грн
4521 грн
14.08 (06:18) - 17.08.21
5242 грн
4521 грн
18.09 (06:18) - 21.09.21
5242 грн
4521 грн
28.10 (07:30) - 31.10.21
5242 грн
4521 грн
26.11 (06:18) - 29.11.21
5242 грн
4521 грн
11.12 (06:18) - 14.12.21
5242 грн
4521 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.