Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Баварські вихідні: Нюрнберг + Бамберг + Ротенбург + Ульм + замок Гогенцоллерн і Нойшванштайн

Угорщина
Німеччина
Польща
Чехія
Львів - Краків - Нюрнберг - Ротенбург об дер Таубер - Ульм - парк розваг Леголенд - Боденське озеро - Мюнхен - замок Нойшванштайн - Будапешт - Егер - Чоп - Львів
З нічними переїздами
5 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів – Краків

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд по території Польщі. В залежності від проходження кордону, екскурсія по Кракову.

Королівський шлях (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди… Найстаріша частина міста — Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи — Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі – торгові ряди, де Ви можете придбати сувеніри на згадку про проведені тут хвилини…
Всім, хто хоче смачно поїсти рекомендуємо програму
Ласощі польських королів (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод розповість таємницю пивоваріння, покаже де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороша вечеря з келишком пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий…

Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Чехії.

День 2. Нюрнберг – Бамберг – Роттенбург

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Німеччини Приїзд в Нюрнберг.

Екскурсія Імператорське місто (входить у вартість туру)

Місто, де правили всі Німецькі імператори — середньовічний Нюрнберг. Міська ратуша, Імператорський замок, ринкова площа, церква Богоматері з годинником «Менляйнлауфен», будинок-музей Дюрера, собори св. Себальда і св. Лоренцо… А ще місто красується пишними готичними церквами, чудовими фонтанами, і знаменита як європейська столиця іграшок, пряників, єдиного в Німеччині червоного пива і знаменитих «братвурст» — нюрнберзьких сосисок, смаком яких Ви можете насолодиться у вільний час…
У вільний час рекомендуємо відвідати:
Бамберг — місто на семи пагорбах (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Місто, наче з картинки – маленькі чудові будиночки з черепичними дахами, мости і містки на кожному кроці, приручена річка Регнітц, старий рибальський квартал, єдина в світі ратуша, побудована на воді і безліч пивних таверн! Пиво… тут знають толк цьому прекрасному напою. Бамберзьке пиво — автентичне пиво! Шедевр бамберзьких пивоварів – напій, якому вже понад 300 років – «раухбір» – спеціальний сорт темного пива, а надзвичайним ароматом диму! Такого немає ніде!
Переїзд по території Німеччини Додатково пропонуємо заїзд в казкове містечко
Роттенбург-об-дер-Таубер (Дорослий: 21€ / Діти: 21€)
Рідкісний за красою самоцвіт в «короні» Німеччини, одна з найяскравіших пам’яток знаменитої Романтичної дороги. Тут є все, чого жадає любитель історії та старовини: павутина вуличок, тісно притуляючись один до одного і дуже милі будинки з геранню на вікнах, вивіски над ремісничими лавками і майстернями, міські стіни і ратуша, величний собор і навіть відкрите, цілий рік, «Різдвяне село»! Ротенбург — казка для любителів середньовічних європейських міст. Словом, це місто не може не зачарувати і  в себе закохати!
Поселення та ночівля на території Німеччини.

День 3. Ульм – Боденське озеро – Майнау – Меерсбург

Сніданок. Переїзд в Ульм. Оглядова екскурсія.

Екскурсія Ульм: картинка з сновидінь (входить у вартість туру)

Це єдине в Німеччині місто, розташоване на території відразу двох федеративних земель: Дунай ділить його на частини і є кордоном між Баварією і Баден-Вюртемберг. Ульм прославився і як батьківщина Ейнштейна, генія всіх часів і народів. Гуляючи по чарівному придунайському району, ми побачимо старі квартали, що потопають у садах і квітах. Є тут і зовсім незвичайний оазис-сад. Середньовічні вулички з фахверковими казковими будиночками так і ваблять! Особлива родзинка району — кривий будинок Schiefes Haus, нахилившись майже на 30% над водою. У центрі міста ми побачимо Ульмський собор — найвищий християнський храм у світі. Цей старовинний «хмарочос» почали будувати ще в XIV столітті.
У вільний час рекомендуємо відвідати:
Замок в хмарах (Дорослий: 28€ / Діти: 28€ + вх. квиток)
Саме так називають замок Гогенцоллерн німці і численні туристи, які приїжджають милуватися красою цього місця. На самій вершині Швабських Альп височить Гогенцоллерн – його краса здається неприродною і казковою. Це один з найкрасивіших замків Німеччини. Величний замок-фортеця, гордовито височить на вершині однойменного пагорба, який піднятий майже на 900 метрів над долиною річки Цоллерн. Середньовічні кріпосні стіни і башти, в поєднанні з вежами і башточками стилю неоромантизму, надають замку своєрідної привабливості. Здається, що він ніби зійшов з ілюстрацій дитячих казок, про королів і принцес, які чекають на своїх принців.
Зірки Боденського озера. (Дорослий: 48€ / Діти: 48€ + вх. квиток)
Нашу подорож ми розпочнемо з Констанца, найбільшого міста на узбережжі. Фахверкові споруди, брущаті, просочені історією та історіями вулички і провулки, розписані художниками фасади, арки кріпосних стін і незвичність барокових форм, робить це місто найбільш привабливим на узбережжі. Далі нас чекає знаменитий острів Майнау, який завдяки своїм квітковим композиціям вже давно набув всесвітню популярність і визнання. І на завершення, ми відвідаємо чудовий Меерсбург, який давно славиться «старим містом», як римський театр, до водної гладі озера. Вам варто побачити цей дивовижний край, яким був захоплений сам творець. Боденське озеро — це місце де відпочиває душа, заліковують рани і набираються сил для нового польоту.
Парк розваг Леголенд (Трансфер: 38€ + вх. квиток)
Німецький «Леголенд» займає 140 га і розбитий на шість тематичних зон: «Міні-країна», «Лего-екстрим», «Країна пригод», «Королівство лицарів», «Місто Лего», «Уява». В «Мініленді» з деталей «Лего» в масштабі 1:20 відтворені райони Німеччини і її сусідів — Італії, Швейцарії та Голландії!!! Як тільки ми опинимось в парку Леголенд, нас зустрінуть захоплюючі і неймовірні атракціони, яких налічується близько сорока. А ще, на мить, ми зможемо потрапити в джунглі або стати учасником лицарського турніру, адже кожен день в парку проходять вистави лялькового театру і виступи клоунів (працює з квітня до жовтня).
Переїз в готель. Ночівля на території Німеччини.

День 4. Мюнхен – Замок Нойшванштайн

Сніданок. Приїзд в столицю Баварії — місто Мюнхен. Оглядова екскурсія.

Екскурсія Мюнхен — Легенда Баварії… (входить у вартість туру)

Нас запрошує «Німецький Рим» – місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до вечора… Нігде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми носять не тільки у свята. Мюнхен славиться дивовижною історією, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом «Октоберфест».
У вільний час в Мюнхені запрошуємо відвідати:
Мюнхенська резиденція (Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Резиденція роду Віттельсбахів, яка була і залишається одним з найбільш значних і грандіозних палацових ансамблів світу, і по праву вважається головною визначною пам’яткою Мюнхена. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочистих прийомів. Всього ж в Резиденції 112 залів, серед яких особливої уваги заслуговують зал Антикваріум. 
Фантазії короля Людвіга… (Дорослий: 48€ / Діти: 48€ + вх. квиток)
На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казки і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться… Цікава і захоплююча історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Нас чекає замок Нойшванштайн («Новий лебединий камінь») – це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, це безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Замок-казка, що затаївся в лісових масивах Баварських Альп, справжній шедевр, який заслужив шалену популярність у туристів. Нойшванштайн став прототипом замку Сплячої красуні в Паризькому Діснейленді, джерелом натхнення Чайковського для балету «Лебедине озеро» і втіленням любові Людвіга II до музики Вагнера.
Автобусна екскурсія Дивовижний Мюнхен (Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
Мюнхен такий багатоликий і незвичайний, вміє дивувати і змушує захоплюватися знову і знову… Візитною карткою Баварської столиці є Олімпійський комплекс, який був побудований для проведення XX Олімпійських ігор… Під час екскурсії ми зробимо фотопаузу близько всесвітньо відомого музею BMW, який побудований у вигляді 4-х циліндрів, і є мрією всіх автолюбителів.
Баварський вечір (Дорослий: 26€ / Діти: 23€)
Можливість відвідати одну з пивоварень. У місті здавна існують 6 головних броварень, які сьогодні відомі на весь світ: Хофброй, Августінер, Левенброй, Пауланер, Хакер-Пшор і Шпати. У мюнхенських пивних панує затишна і невимушена атмосфера. Ми смачно повечеряємо і продегустуємо пиво.
Нічний переїзд в Угорщину.

День 5. Будапешт – Долина Красунь – Чоп – Львів

Приїзд в Будпешт.

Для всіх бажаючих рекомендуємо Термальні купальні графа Сечені (вх. квиток) — заряд бадьорості та енергії на цілий день!
У вільний час в Будапешті рекомендуємо відвідати на вибір:
Таємнича Буда (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Це одне із найромантичніших і старовинних куточків Будапешту… Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями… Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам’ятник Святій Трійці і… і сам Королівський Палац!

Будапешт з гори Геллерт (Трансфер: 8€)
У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі спорудження фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував майбутній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і закрут Дунаю. Тут все місто як на долоні!
Ранкова прогулянка на кораблику по Дунаю (Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
Під час, якої ми з чашкою кави/шампанськго познайомимося з містом витонченої культури, яка спокушає і зачаровує, нас чекає Будапешт!!! Єдине місто, розташований по обидва боки річки, береги якої прикрашені королівськими мостами і прекрасними будівлями.
Переїзд в сторону кордону. По дорозі при наявності часу рекомендуем відвідати:
Винний регіон Угорщини — Егер (Дорослий: 18€ / Діти: 18€)
Де сотні років ростуть виноградники, і сотні років за традицією виготовляють вогненно червоні та ігристих білі вин… Єгерський виноробний регіон запрошуємо нас на дуже смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь!

Повернення в Україну. Перетин кордону.
Час прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал.

До нових зустрічей!

Дата
Ціна
До 16 років
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.