Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Дорогами Великого Кобзаря

Україна
Київ - Переяслав-Хмельницький - Канів - Черкаси - Чигирин - Суботів - Умань - Київ
Без нічних переїздів
4 дні
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Київ – Переяслав-Хмельницький – Канів – Черкаси

Збір у Києві. Місце зустрічі: Київський залізничний вокзал–Південний, при виході біля фонтану. Виїзд з Києва. Переїзд в Переяслав-Хмельницький.

Екскурсія в Переяслав-Хмельницький (вх. квиток)
Переяслав-Хмельницький – одне з найстаріших міст Київської Русі. Саме з цим містом пов’язана перша згадка імені – Україна! Зараз його називають містом музеїв, їх тут – 26! Музей архітектури та побуту, де знаходитися близько 390 експонатів, музей Г. Сковороди, музей українського рушника та багато інших. Звичайно, у нас буде можливість відвідати деякі з них.
Далі вирушаємо до Канева.
Екскурсія в Канів (вх. квиток)
Канів – місто, де на схилах дніпровських круч століттями творилася історія української нації. Візитна картка міста, безумовно – Тарасова (Чернеча) гора, де похований Великий Кобзар – Тарас Шевченко. З вершини гори, до якої ведуть 392 сходинки, можна нескінченно милуватися синіми водами Дніпра, згадуючи рядки віршів великого поета.
Переїзд в Черкаси.
Оглядова екскурсія по Черкасам (входить у вартість туру)
Черкаси, місто оспіване багатьма письменниками і поетами, місто, яке було вагомим учасником формування українського козацтва, місто, яке здивує нас багатьма архітектурними пам’ятками, місто зелені та парків, а також місто цікавих і незвичайних пам’ятників.
Поселення в готель. Вільний час.

День 2. Суботів – Чигирин

Сніданок. Вільний час. 

Запрошуємо відвідати екскурсію:

Козацкий кордон (Дорослий: 430грн. / Діти: 400грн.)
Ідеальні пейзажі — поля, пагорби, лелечі гнізда на дахах – як в ілюстрації до «Кобзаря», справжня Шевченкова земля. Першим нас зустріне Чигирин – столиця Гетьманської держави, де ми побачимо справжню гетьманську резиденцію, музей Богдана Хмельницького, Замкову гору і церкву на її схилі. Далі нас чекає Іллінська церква в Суботові, де знаходитися усипальниця Б. Хмельницького та його замчище. Потім вирушаємо в соснові бори Холодного Яру, у глибині якого знаходиться Мотронинське городище скіфських часів і найстаріше дерево України — 1000-річний дуб Максима Залізняка. Тут і дуб під яким набиралися сил Гайдамаки, і Мотронинський монастир, де вони освячували свою зброю перед битвами та походами. Тут в Холодному Яру по справжньому відчуваєш себе в Україні. Не дарма Тарас Шевченко однойменну поему закінчив словами: «І повіє огонь новий з Холодного Яру»…
Повернення в готель.

День 3. Умань – дендропарк "Софіївка"

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Умань.

Екскурсія в дендро-парк «Софіївка» (вх. квиток)
А тут ми відправимося в казку – знаменитий дендропарк «Софіївка». За задумом архітектора, парк є наочною ілюстрацією до окремих частин поем Гомера «Іліада» і «Одіссея». Софіївка розділена на вулиці, щоб простіше було орієнтуватися, прогулюючись по парку. Дендропарк здивує нас своїми родзинками: водоспад «Грот Діани», Женевське озеро, унікальні дерева (дуб, якому понад 300 років, ялина, зростаюча корінням догори, тюльпанове дерево, що зацвітає навесні), річка Кам’янка… Туристи з усього світу приїжджають сюди, щоб на власні очі оцінити красу цього штучного дива. Кам’яні скелі, символічні альтанки, зелені газони, унікальні види насаджень, історичні скульптури, водоспади, неординарні фонтани — це все не залишить байдужим нікого.
Поселення в готель. Вільний час.

День 4. Біла Церква – Буцький каньйон – Київ

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. 

Пропонуємо відвідати:

Чудеса великої України (Дорослий: 160грн. / Діти: 130грн.)
Переїзд в с. Буки, де ми відвідаємо мальовниче місце – Буцький каньйон. Довжина його становить близько п’яти кілометрів, а глибина в деяких місцях може досягати 20-ти метрів. Саме тут була побудована перша в Україні ГЕС. Стоячи на містку, який з’єднує два береги каньйону, відкривається прекрасний вид.
Переїзд в місто Біла Церква.
Екскурсія в дендро-парк «Олександрія» (вх. квиток)
Дендропарк «Олександрія» можна назвати рекордсменом. Адже це найбільший і найстаріший дендропарк України, саме тут найбільша колекція рослин серед усіх парків України, тут знаходиться найбільша давньовікова діброва, а також тут росте найстаріше дерево тюльпан і сосна Веймутова в Україні. Що сказати – справжній рекордсмен. Прогулюючись, ми також побачимо ротонду, колону Суму, колонаду «Відлуння», китайський місток, арочний місток, великий водоспад і фонтани. Це місце для спокійних прогулянок і приємного завершення насиченої подорожі.
Переїзд до Києва. Прибуття до Києва орієнтовно о 19:00.
Дата
Ціна
До 16 років
20.08 (08:00) - 23.08.21
3223 грн
3055 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.