Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Карпатських гір передзвін

Україна
Львів - Івано-Франківськ - Осмолода - Яремче - Рахів - Кваси - Солотвино - Львів
Без нічних переїздів
7 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів – Івано-Франківськ

Безкоштовні трансфери «залізничний вокзал – Термінал-А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А».

Екскурсія Розгірче (входить у вартість туру)

Першим ми відвідаємо старовинне село — Розгірче, яке розкинулося в долині річки Стрий. Головною туристичною родзинкою села є скельний монастир XIII — XIV ст. Печери висічені на двох рівнях і з’єднаних сходами. Стіни печерного монастиря розписані графіті, найстаріші з яких датуються 1675 р.
Переїзд у Івано-Франківськ.
Ідеальне місто Ренесансу (вх. квиток)
Гарне, неповторне, трішки загадкове та по королівському вільне місто, одне з небагатьох, де в майже незмінному вигляді збереглося минуле. Центр Івано-Франківська прикрашають ратуша з позолоченим куполом, сусідня площа Ринок, єзуїтський костел у стилі бароко, вірменська церква, діюча синагога та старі будинки, у більшості схожі на іграшкові замки.
Поселення в готель. Вільний час.

День 2. гірський масив Горгани – гора Грофа

Сніданок. 

Виїзд на екскурсію Наодинці з природою — Горгани (входить у вартість туру)

Переїзд в с. Осмолода, звідки і почнеться наш невеликий похід до однієї з вершин гірського масиву Горгани — г.Грофа (1748 м)(проїзд до полонини здійснюється транспортом підвищеної прохідності — УАЗ, ГАЗ-66 і опл. додатково). Пішохідна частина маршруту починається з мальовничої долини річки Котелець до полонини Плісце, а найстійкіші відправляться стежкою, яка поведе нас кам’яними схилами Горган на зустріч до графської Гроф! З вершини відкривається незабутня гірська панорама найбільш незвіданої частини Карпат. Куди не глянь, усюди вершини і гірські хребти кам’янистих Горган, — найвища вершина масиву Сивуля, хвилястий гребінь неприступної Аршиці і куполоподібний Ігровець. У кожного з цих гірських назв своя унікальна історія і дуже цікава легенда походження. Повернення на полонину і далі до місця старту.

Повернення в готель. Вільний час.

День 3. гірський масив Горгани – Яблуницький перевал – гора Маковиця

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію.

Там, де гори і полонини… (вх. квиток)
Так, ми вирушаємо саме в таке місце. Нас чекає неймовірної краси полонина, звідки, як на долоні видно весь Чорногірський хребет. Зустріне нас господар полонини, повідає найрізноманітніші гуцульські історії і, звичайно, пригостить справжнім баношем і сиром приготованим на полонині (дод. опл.). Тільки так, ми зможемо відчути Карпати, їх смак, традиції і душу! Вирушаємо далі в дорогу. На вододілі Чорної Тиси і Прута, розкинувся — Яблунецький, або Ясінський, (931 м) перевал. Перевал отримав ще назву Татарського після того, як їм в ХІІІ ст. татари йшли в Західну Європу. Переїзд в село Кваси, — назва якого походить від слова «Квасний вода», так на Гуцульщині називають мінеральну воду. Ми відвідаємо мінеральні джерела, вода яких належить до типу «Арзні» і «Єсентуки». Водоспад Труфанец — найвисокогірніший водоспад каскадного типу в Україні.
Прибуття в Рахів. Поселення у готель по маршруту.

День 4. Рахів

Сніданок.

Екскурсія Легенди сивих Карпат (входить у вартість туру)

Рахів — «Гуцульський Париж» — так називали це місто-курорт перед другою світовою туристи з-за кордону. Рахів — місто поміж Карпатських гір, місто над Тисою, яка розрізає його навпіл і, закута в граніт, тече паралельно центральній міській вулиці. Рахів — найбільш високогірне місто в Україні, — між найвищою і найнижчою вулицями — більше 500 м різниці у висоті. Відвідування «Музею екології гір». Переїзд в село Ділове. Саме тут в 1887 році фахівцями Австро-Угорської імперії був визначений Географічний Центр Європи. Він розташований у найбільш високогірній частині Українських Карпат, оточений з усіх боків найвищими гірськими хребтами, тут бере початок одна з найбільших річок регіону — Тиса. Далі вирушаємо в околиці с. Костелівка, де біля самої дороги, височіє самотня скеля, на вершині якої стоїть хрест. У народі вона називається Скелею Кохання. Це величезна красива кам’яна брила, яка височіє над селом і приковує погляди проїжджаючих, відтворюючи в уяві події сивої давнини. Багато місцевих людей вірять, що той, хто доторкнеться до заповітного хреста, може сподіватися на велике і вірне кохання.
Повернення в готель. Вільний час.

День 5. Петрос

Сніданок. Вільний час. 

Запрошуємо на екскурсію Петрос — дорога до зірок (Дорослий: 380грн. / Діти: 360грн.)

Сьогодні нас чекає найвищий гірський масив Українських Карпат — Чорногора і одна з її вершин г. Петрос (2020 м). З допомогою спец.транспорту добираємося до полонини Шумятка, звідки і почнемо наше сходження. Петрос — третя за висотою гора в Україні після Говерли (2061 м) і Бребенескула (2035 м). Назва гори перекладається з румунської як «камінь». За легендою, колись на вершині Петросу був знайдений кам’яний хрест. Сьогодні на цьому місці споруджена дерев’яна капличка. З вершини відкривається чудовий вид на весь чорногорський хребет, а також на гору Близниця. У нас буде можливість насолодитися ще одним справжнім витвором мистецтва, автором якого є природа!
Повернення в готель. Вільний час.

День 6. Солотвино

Сніданок. Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсію:

Релакс по-закарпатськи (Дорослий: 280грн. / Діти: 260грн. + вх. квиток)
Спочатку побуваємо в румунському селі! Так, так, саме так! Але віза вам не потрібна, так як воно знаходиться на території України. У чому секрет ви обов’язково дізнаєтесь під час екскурсії. Далі вирушаємо в Солотвино, приймати сольові ванни! Ще в часи Середньовіччя невелике закарпатське селище Солотвино, загублене серед високих гірських хребтів, стало відомим на всю Західну Європу. У наші дні слава Солотвино не вщухає, проте причини її полягають вже в іншому: на території селища розташовані озера, вода і ропа яких за своїми властивостями не поступається ропі і водам Мертвого моря! Найбільше і найкрасивіше з них — Кунігýнда. Так звали німецьку царицю, дружину київського князя Ярополка. Озеро утворилося в 1902 році після провалу ґрунту на 20 метрів: робітники намагалися спорудити нову шахту для промислового видобутку солі. Тепер Кунігýнда — найбільше солоне озеро Закарпаття.
Вільний час для насолоди. Повернення в готель.

День 7. Яремче – Львів

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в сторону Яремче.

Екскурсія Казкове Яремче (входить у вартість туру)

Сьогодні на нас чекають Яремче – курортне містечко, що знаходиться над стрімкою рікою Прут, між мальовничими горами, та сусіднє село Дора, яке називають дверима в Карпати. Саме тут перетинаються більшість карпатських туристичних маршрутів. Ми оглянемо унікальну дерев’яну церкву Святого Іллі. Головна місцева пам’ятка – Пробій, мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів. Поряд розташований сувенірний ринок, де можна придбати дивовижні творіння місцевих майстрів.
17:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А».
18:00 – орієнтовний час трансферу на залізничний вокзал.
Дата
Ціна
До 16 років
16.08 (06:18) - 22.08.21
5955 грн
5806 грн
14.05 (09:30) - 20.05.22
5296 грн
5146 грн
13.06 (11:30) - 19.06.22
5296 грн
5146 грн
14.07 (09:30) - 20.07.22
5296 грн
5146 грн
07.08 (11:30) - 13.08.22
5296 грн
5146 грн
25.09 (08:16) - 01.10.22
5296 грн
5146 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.