Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Карпатський тандем... або відпустка для активних

Україна
Львів - Івано-Франківськ - Яремче - Ясіня - Верховина - Косів - Шешори - Вижниця - Львів
Без нічних переїздів
7 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів – Івано-Франківськ – Яремче

Безкоштовні трансфери «залізничний вокзал – Термінал-А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А».

Ідеальне місто Ренесансу (вх. квиток)
Гарне, неповторне, трішки загадкове та по королівському вільне місто, одне з небагатьох, де в майже незмінному вигляді збереглося минуле. Центр Івано-Франківська прикрашають ратуша з позолоченим куполом, сусідня площа Ринок, єзуїтський костел у стилі бароко, вірменська церква, діюча синагога та старі будинки, у більшості схожі на іграшкові замки. 
Екскурсія Казкове Яремче (входить у вартість туру)

Сьогодні на нас чекають Яремче – курортне містечко, що знаходиться над стрімкою рікою Прут, між мальовничими горами, та сусіднє село Дора, яке називають дверима в Карпати. Саме тут перетинаються більшість карпатських туристичних маршрутів. Ми оглянемо унікальну дерев’яну церкву Святого Іллі. Головна місцева пам’ятка – Пробій, мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів. Поряд розташований сувенірний ринок, де можна придбати дивовижні творіння місцевих майстрів.
Поселення в готель. Вільний час.

День 2. Свидовець – Яблуницький перевал – гора Близниця

Сніданок.

Свидовець – країна озер та полонин (вх. квиток)
Ми побачимо Яблунецький перевал – гарне та мальовниче місце, що розділяє Івано-Франківську та Закарпатську області. Дорога через цей перевал, висота якого – 931 метр над рівнем моря, занесена в Українську книгу рекордів як найвища високогірна траса країни. З селища Ясіня ми відправляємося у цікаву подорож долиною Драгобрат та гірським масивом Свидовець (транспорт підвищеної прохідності оплачується додатково). На нас чекає відпочинок серед первісної природи, де можна сховатися від галасливих мегаполісів, цілюще повітря та гірські озера. Усі охочі зможуть піднятися на мальовничу і найвищу вершину Свидовця – гору Близницю (1883 м).
Повернення в готель. Ночівля.

День 3. Яремче – сплав / рафтинг – дегустація Карпатських настоянок

Сніданок. Вільний час в Яремче.

Запрошуємо відвідати екскурсії та програми:

Світ водних пригод. Рафтинг в Карпатах (Дорослий: 760грн. / Діти: 730грн.)
Бажаєте трошки драйву? Тоді усі з нами на РАФТИНГ  в Карпатах  гірською річкою Чорним Черемошем! На вас чекають гострі відчуття, швидкість гірської ріки та просто гарна природа. Сплав відбувається на сучасному обладнанні у супроводі кваліфікованих інструкторів. Ви отримаєте море адреналіну від проходження гірських порогів, зможете насолодитися краєвидами мальовничих берегів та вкритих лісами гірських схилів. Це прекрасна можливість покращити здоров’я, набратися сил та гарного настрою.
Дегустація ексклюзивних карпатських настойок (Дорослий: 150грн. / Діти: 150грн.)
Приємні на смак, створюють настрій, мають цілющі властивості, підсилюють любов до рідних Карпат. Запрошуємо на 5 видів наливок, 4 з яких міцні. Медівка, калганівка, карпатське віскі та інші смачні напої з закусками у товаристві справжніх гуцулів. І звичайно це все в супроводі історій про виробництво та зі справжніми тостами.
Повернення в готель.

День 4. Терношорське святилище – Косів

Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд в сторону Буковецького перевалу, який знаходиться на висоті 850 м над рівнем моря і є кордоном Верховини.

Екскурсія Терношорське святилище — народження нації (входить у вартість туру)

У нас буде можливість побувати в місці, де 40 тис. до н.е сформувалася Біла раса! Так, це відбувалося в нашій країні — Україні, яка тоді називалася — Боріэю або «Землею Вепра». Головна визначна пам’ятка, яка залишилася з того часу — Терношорська Лада — рукотворна кам’яна статуя Богині Лади, Велика Мати Білої раси, заввишки 10,4 метра! З давніх часів люди поклонялися цій богині. У кожному будинку зберігалася маленька статуетка Великої Матері, яка охороняла будинок від усього поганого, приносила щастя, а головне – сприяла продовженню роду!
Переїзд в район Косова. Поселення в готель.

День 5. Верховина – Яремче – Чорногорський хребет (Черногора)

Сніданок. Вільний час. Запрошуємо на екскурсію.

Там, де сховані скарби карпатських полонин (Дорослий: 480грн. / Діти: 460грн.)
Ми вирушаємо до справжньої полонини (проїзд до полонини здійснюється транспортом підвищеної прохідності — УАЗ, ГАЗ-66). Полонина — це килим з соковитих трав, який вкриває вершини карпатських хребтів і, на якому пасуться отари овець та стада корів. Гірською стежиною ми прогуляємося до справжньої колиби, у якій літом живуть та працюють місцеві пастухи і ватаг. В нас буде можливість побувати саме в такому місці, ми побачимо де і як роблять бринзу та будз, які ми обов’язково скуштуємо. А пастухи пригостять всіх чаєм, медом, і вином під звуки сопілки і трембіти. Крім того, перед нами відкриється чудова панорама на Чорногору – найбільший хребет східних Карпат.
Повернення в готель. Ночівля.

День 6. Косів – Яворів (Косівський район) – перевал Німчич

Сніданок. Вільний час в Косові. Запрошуємо на екскурсію.

Таємничою стежиною, між гір Буковини (Дорослий: 180грн. / Діти: 160грн.)
В оточені гір, там, де бурхливий Черемош залишає ущелину та несе свої води у широку долину, розташоване село Вижниця, яке вважається воротами Буковинських Карпат. Свій шлях ми починаємо з перевалу Німчич (586 м) – одного з найбільш мальовничих у цих місцях. Далі направляємося до дивовижного місця, відомого як «Протяті камені» – це природні скелясті утворення з розбитих пластів піщаника, які пронизані зсередини різноманітними отворами та ходами. Скелі висотою 40-50 м вражають своєю величчю, вони чимось подібні на велетенські криголами, що пробивають шлях у морі дерев. Особливу увагу привертає на себе «Соколине око» – кам’яна арка, яка нагадує око птаха. 
Там, де чути голос трембіти (входить у вартість + вх. квиток)
Переїзд у село Яворів, яке по праву рахується столицею давнього гуцульського ремесла – ліжникарства. Ми відвідаємо майстра, якій розкаже та покаже нам, як виготовляються ці м’які та пухнасті вовняні вироби, а також дозволить усім бажаючим йому допомогти. Це унікальна можливість наблизитися до традицій гуцулів, поспілкуватися з місцевими мешканцями та придбати собі подарунок на пам’ять. Косів – справжня Мекка унікального декоративно-прикладного мистецтва. Саме тут широко розвинуті народні промисли: різьба по дереву, виготовлення та розпис кераміки, ткацтво, художня вишивка, обробка шкіри та металів. Ми ознайомимося з деякими промислами, відвідавши приватні музеї та майстерні місцевих ремісників.
Повернення в готель.

День 7. Шешори – Львів

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія Прогулянка до Шешорських воддоспадів (входить у вартість туру)

Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Вона відома своїми Срібними водоспадами, а Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах, де усі охочі зможуть лишитися тут на відпочинок та купання.
16:00 – Орієнтовний час повернення до Львова. Місце прибуття у Львів – Комплекс Термінал «А»
17:00 – орієнтований час трансферу від комплексу Термінал «А» на залізничний вокзал.
Дата
Ціна
До 16 років
19.08 (06:18) - 25.08.21
5273 грн
5123 грн
13.09 (06:18) - 19.09.21
5273 грн
5123 грн
20.05 (09:30) - 26.05.22
5273 грн
5123 грн
26.06 (11:30) - 02.07.22
5273 грн
5123 грн
26.07 (08:16) - 01.08.22
5273 грн
5123 грн
18.08 (09:30) - 24.08.22
5273 грн
5123 грн
07.09 (06:18) - 13.09.22
5273 грн
5123 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.