Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Любовне зізнання: Відень + Прага!

Австрія
Угорщина
Польща
Чехія
Львів – Краків – Прага (2 ночі) - Відень (2 ночі) – Егер - Чоп - Львів
Без нічних переїздів
5 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів - Краків

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд до Кракова.
Оглядова екскурсія Королівський шлях — шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди … Найстаріша частина міста — Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи — Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі — торгові ряди, де Ви можете придбати сувеніри на згадку про проведені тут хвилини…
Польський Акрополь — Вавельський замок (18€/13€). Розташований на високому березі Вісли, «Вавель» включає в себе королівський замок, кафедральний собор, і систему замкових укріплень. Вавель — той замок, в який хочеться йти, тому що велич, яке огортає його, притягує будь-якого, хто опиняється поруч. Він височить над містом, такий витончений і монументальний одночасно. А коли потрапляєш на територію замку, здається, що тут зібрана архітектура всіх країн і народів.
Ласощі польських королів (26€/21Є) ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод розповість таємницю пивоваріння, покаже, де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороший вечеря з келишком пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий…
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 2. Прага

Сніданок. Пішохідна екскурсія Прага — місто легенд — вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Вацлавська площа, Карлова вулиця. Всього й не перелічити! Всі ці краси ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, хватить мріяти, пора все це побачити своїми очима…
Пропонуємо:
Прогулянку на кораблику по Влтаві (31€/26€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода …. Ось вони незабутні миті в житті…
Королівські Градчани… (18€/13€). Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду — резиденції чеських князів.
Тіні старого міста (18€/13€) На старовинних вуличках, серед затишних будинків та храмів оживають древні легенди. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним. Тут з’являються добрі лицарі і привиди, вони кличуть і запрошують нас у своє життя.
Під небом Праги (18€/13€). Нас чекає продовження знайомства з Прагою, тепер уже не такий знайомої. Прага Екскурсія по незвичайному маршруту в Празі і можливість піднятися на фунекулері на Петршин Пагорб.
Вечірні розваги. Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (38Є/30Є). Вас чекає вечір в корчмі, яка Вас перенесе на сотні років назад … в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера.
Повернення в готель. Ночівля.

День 3. Відень - Прага

Сніданок. Вільний час в Празі.
Пропонуємо:
Королівський відпочинок — курорт Карлові Вари (30€/26€)з відвідуванням фірмового магазину на пивоварному заводі «Крушовіце». Наш шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто — Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів … Вам не захочеться залишати ці місця, але пора повертатися до Праги.
Екскурсія по срібному місту Кутна Гора і замок Штейнберг (36€/30€). Це старовинне містечко срібних рудокопів із затишними маленькими будиночками, кам’яною бруківкою та магазинчиками скла. Тут знаходиться королівський Монетний двір, де були викарбувані перші празькі срібні гроші. У передмісті міста розташований костел Всіх Святих — Костніца. Незвичайна споруда, інтер’єр якого виконаний з людських кісток. Бажаючі увійти всередину оплачують вхідний квиток самостоятлеьно Далі-замок — Чеський Штейнберг. Замок був заснований в XIII столітті предками сучасних Штернбергів і названий згідно геральдичного знаку Рода — Золотої зірки. Ми побачимо репрезентативні покої замку, наповнені родовими колекціями Штернбергів.
Переїзд до Відня, в одну з найчарівніших і найпривабливіших столиць Європи! 
Екскурсія Відень — класика звуківМісто відомих палаців і широких імперських площ, місто художників і великих музикантів, місто ароматної кави і знаменитого яблучного штруделя… Віденська опера, Хофбург — офіційна імператорська резиденція, Ринг, Ратуша, Парламент, собор святого Стефана… мистецтво і музика, цукерки і романтика… Ось такий Він — Відень!!! 
У вечірній час рекомендуємо — Відень у вечірньому вбранні! (38€/26€). Прекрасне місто, готуючись до зустрічі, одягає своє вечірнє вбрання і запрошує на вечерю в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів! Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше … Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним…
Поселення в готель. Ночівля на території Австрії.

День 4. Відень - Вахау

Сніданок. Вільний день у Відні.
У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:
Автобусну екскурсію Величний Відень (26€/21€). Таємниче середньовіччя, блискучий 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва — все це Відень, неповторна і прекрасна! «Це моя воля!» — цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселіший пам’ятка — химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії — «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
Блиск і занепад Великої Імперії (16 € + вх. Квиток) — відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників… Священна Чаша Грааля, Спис Долі… Так-так, вони існують і зберігаються саме тут — в Скарбниці!
Перекази і легенди Відня (23€/18€). Під час нашої прогулянки ми пройдемо по незаяложені туристичного маршруту і побачимо іншу Відень — середньовічну, величну, надихаючу. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Відня, що носить назву Святого Рупрехта; будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавісіне перед знаттю; стара, середньовічна частина внутрішнього міста, де Бабенберг була заснована перша герцогська резиденція і де зосереджені найстаріші міські церкви і, звичайно-ж, «танцюючі годинник» — Анкерур, від яких кожну годину лунає дивний по звучанню передзвін.
Шенбрунн — розкішна резиденція Габсбургів (23€ + вх. квиток). Вже більше 300 років Шенбрунн — одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно — кайзерівський розмах (10€ трансфер).
Казки віденського лісу (36€/26€). Під час екскурсії ми відвідаємо Абатство Святого Хреста, заснованого монахами в 12 столітті. Потім зупинимося біля середньовічного замку Ліхтенштейн, а ще — обов’язково відвідаємо милий і романтичний Баден, сповнений ідилії і чарівності, розташований всього в 26 км від Відня — близько і в той же час досить далеко, щоб дозволити відпочити від суєти і шуму великого міста. Здається, що час тут призупинив свій біг, щоб не турбувати спокій людини і дати йому можливість поринути у мрійливі роздуми…
Легенди Долини Вахау (38€/30€). Прогулянка однією з найкрасивіших річкових долин Європи починається з відвідання містечка Дюрнштайн — справжнього оазису краси і гармонії на фоні величної природи… У підніжжі неприступних гір, на березі мальовничого Дунаю, хвилі якого кудись так поспішають, підганяючи один одного, знаходиться замок-легенда, згідно з якою, тут довгий час був ув’язнений Річард Левове Серце… А яка ж екскурсія по знаменитому виноробному регіону без дегустації вина ?! — У кожного буде можливість спробувати не лише смачні місцеві вина, але й традиційний австрійський напій — шнапс — приємний і правильний сувенір з Австрії! А в завершення прогулянки ми відвідаємо Мельк — колись першу столицю Австрії, а зараз — місто, що занесене в список об’єктів ЮНЕСКО.
Розваги і веселощі (10€) — наш маршрут приведе до Віденського дому мистецтва Хундертвасер — самому химерному житлового будинку Відня… Або одразу попрямуємо в міський парк «Пратер» — епіцентр галасливих веселощів! Тут не змовкає дитячий сміх, а дорослі на деякий час знову перетворюються в неслухняних непосид, радіючи гігантським атракціонам не менш малюків. Найвідомішим атракціоном Пратера є Віденське колесо огляду з кумедними вагончиками замість традиційних кабінок. Вільний час в парку для відвідування атракціонів (від 3€/атракціон).
Повернення в готель. Ночівля.

День 5. Львів - Егер - купальні Егерсалок

Ранній сніданок та виселення з готелю.. Переїзд в чарівний регіон Угорщини — Егер, де сотні років ростуть виноградники, і сотні років за традицією виготовляють вогненно червоні та ігристих білі вина а ще це регіон термальних джерел…
Запрошуємо:
Відвідати дегустацію знаменитих сортів вин та смачний гуляш в Долині Красунь (18Є)!
Термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» — місто Егерсалок (10€+вх.квиток) — для прекрасного відчуття бадьорості – пропонуємо відвідати Велнес — Комплекс. До ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни…
Переїзд в сторону кордону. Повернення в Україну. Перетин кордону.
Час прибуття до Львова орієнтовно після 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

Дата
Ціна
До 16 років
03.01 (07:30) - 07.01.21
6920 грн
6505 грн
20.01 (07:30) - 24.01.21
4706 грн
4360 грн
10.02 (04:00) - 14.02.21
5052 грн
4602 грн
12.02 (07:30) - 16.02.21
5052 грн
4602 грн
24.02 (07:30) - 28.02.21
4706 грн
4360 грн
05.03 (04:00) - 09.03.21
5052 грн
4602 грн
17.03 (06:00) - 21.03.21
6436 грн
6159 грн
22.03 (07:30) - 26.03.21
6436 грн
6159 грн
31.03 (07:30) - 04.04.21
6436 грн
6159 грн
06.04 (07:30) - 10.04.21
6436 грн
6159 грн
13.04 (07:30) - 17.04.21
6436 грн
6159 грн
21.04 (04:00) - 25.04.21
6436 грн
6159 грн
28.04 (04:00) - 02.05.21
6920 грн
6505 грн
03.05 (07:30) - 07.05.21
6920 грн
6505 грн
13.05 (07:30) - 17.05.21
6436 грн
6159 грн
02.06 (07:30) - 06.06.21
6436 грн
6159 грн
08.06 (04:00) - 12.06.21
6436 грн
6159 грн
22.06 (07:30) - 26.06.21
6436 грн
6159 грн
07.07 (04:00) - 11.07.21
6436 грн
6159 грн
14.07 (06:18) - 18.07.21
6436 грн
6159 грн
20.07 (06:18) - 24.07.21
6436 грн
6159 грн
27.07 (06:18) - 31.07.21
6436 грн
6159 грн
11.08 (08:00) - 15.08.21
6920 грн
6609 грн
18.08 (06:18) - 22.08.21
6436 грн
6159 грн
24.08 (06:18) - 28.08.21
6436 грн
6159 грн
07.09 (08:16) - 11.09.21
6436 грн
6159 грн
21.09 (09:30) - 25.09.21
4706 грн
4360 грн
12.10 (08:00) - 16.10.21
4706 грн
4360 грн
20.10 (07:30) - 24.10.21
4706 грн
4360 грн
27.10 (06:18) - 31.10.21
4706 грн
4360 грн
09.11 (08:00) - 13.11.21
4706 грн
4360 грн
16.11 (07:30) - 20.11.21
4706 грн
4360 грн
24.11 (04:00) - 28.11.21
4706 грн
4360 грн
07.12 (08:00) - 11.12.21
4706 грн
4360 грн
14.12 (06:18) - 18.12.21
4706 грн
4360 грн
21.12 (08:00) - 25.12.21
5052 грн
4602 грн
29.12 (06:18) - 02.01.22
6332 грн
5986 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.