Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Наш красивий вікенд!

Австрія
Угорщина
Польща
Чехія
Львів - Краків - Прага - Відень - Будапешт - Мішкольц-Тапольце - Токай- Львів
Без нічних переїздів
5 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів - Краків - Краківський Аквапарк

Безплатні трансфери з залізничного вокзалу до Терминалу-А».
Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А». Переїзд до Польщі. Прибуття до Кракова та поселення в готель.
Оглядова екскурсія Магічний Краків — місто древніх легенд і оповідей, династій польських королів і видатного Міцкевича, народного героя Тадеуша Костюшко, вузьких вуличок з бруківкою і величних костелів. Про красоти древнього Кракова, про музейні скарби Вавельського замку, про дракона Смока відомо стільки легенд, що вже важко відрізнити правду від вигадки. Кажуть, магія Кракова полягає в тому, що в місті зберігається святий камінь — чакрам, один з семи світових джерел таємничої сили. Правда це чи ні, але дуже справедливо кажуть: «Хто хоче пізнати душу Польщі, нехай шукає її в Кракові!»
Вільний час в Кракові. Пропонуємо:
Пива багато не буває (23€/18€) – знайомство з історією пивоваріння, а також можливість скуштувати його! А закріпити почуті розповіді, нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих польських традиціях!
Казімеж — дві культури, дві релігії (18€/13€). Колись Казімеж був окремим містом, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Казімеж сьогодні – це район Кракова, але зі своєю, особливою атмосферою.
Відвідування Парку Водного (6€+вх.квиток) — один з найбільших в Польщі аквапарків. Басейни з озонованою водою, гідромасажні ванни, винтові гірки, джакузі, сауна, солярій  та фітнесс-клуб…  а ще є водний бар, де можна відпочити, випити кави або просто спробувати десерт.
Ночівля в готелі.

День 2. Прага

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Прагу та поселенння в готель.
Оглядова екскурсія Прага — місто легенд — вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Вацлавська площа, Карлова вулиця…. Всього й не перелічити! Всі ці краси ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, хватить мріяти, пора все це побачити своїми очима… Для бажаючих рекомендуємо:
Прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/26€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода…. Ось вони незабутні миті в житті…
Таємниці королів (18€/13€). Під час екскурсії ми дізнаємось про життя королів і придворних, про явірцеві інтриги і змови, злочинах і покараннях, які здійснювались із світлих помислів – в ім’я віри і держави. Все починається від Страговського монастиря. Далі нас чекають скарди Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергський палац і зміна караулу в Празькому дворі.
Тіні старого міста (18€/13€). Пропонуємо забути на цей вечір історичні дати і факти і повністю зануритись у казкову Прагу. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним.
Ночівля в готелі.

День 3. Відень - Шенбрунн

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Відня
Оглядова екскурсія Відень — столиця Габсбургів. Відень — місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне … його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою … Під час пішохідної екскурсії ми побачимо: площу Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончену Альбертіну! У вільний час рекомендуємо:
Величний Відень (26€/18€). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва — все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» — Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам’ятку — химерний будинок Хундертвасера! А на завершення екскурсії — «нанесемо візит» принцу Євгенію Савойському і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
Блиск і занепад Великої Імперії (18€ + вх. квиток) — відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників… Священна Чаша Грааля, Спис Долі… Так-так, вони існують і зберігаються саме тут — в Скарбниці!
Тут музика звучить всюди (18€+вх.квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і павільйонах, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Цей класичний коктейль, доповнений розміреним постукуванням фіакрів, створює неповторну атмосферу австрійської столиці. Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося більше про життя великих композиторів і відвідаємо Віденську Оперу.
Шенбрунн — розкішна резиденція Габсбургів (18€+вх.квиток). Вже понад 300 років Шенбрунн — одна з головних визначних пам’яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно — кайзерівський розмах!
Відень — перекази і легенди (18€/13€). Під час нашої прогулянки ми пройдемо за незвичним маршрутом і побачимо інший Відень — середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал, найдавніша церква Відня, будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавесині, «танцюючий годинник» — Анкерур … Наприкінці прогулянки нас чекає затишна кав’ярня, яка пригостить нас віденською кавою (оплата по меню додатково).
У вечірній час рекомендуємо — Відень у вечірньому вбранні! (30€/26€). Прекрасне місто, готуючись до зустрічі, одягає своє вечірнє вбрання і запрошує на вечерю в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів! Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше… Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним …
Переїзд в Угорщину. Поселення і ночівля в готелі.

День 4. Будапешт - Вишеград - Сентендре - Купальні Сечені

Сніданок. Зранку запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. квиток) — заряд бадьорості і енергії на цілий день! (пересування на громадському транспорті).
Пішохідна екскурсія Будапешт — перлина Дунаю. О, це місто… Незабутнє… Неповторне… Чарівне… Будапешт пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом… Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта — базиліці Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівного Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам’яні леви… У вільний час рекомендуємо екскурсії:
Подорож в Закрут Дунаю (30€+вх.квиток). Наш шлях лежить в Вишеград — літню резиденцію угорських королів. Ми відвідаємо Вишеградську фортецю, доторкнемося до побуту і укладу середньовіччя, а ще — отримаємо задоволення від панорами на Закрут Дунаю: адже саме тут Дунай кілька разів міняє свій напрямок, вигинаючись по вузькій долині Карпатського басейну. Потім ми попрямуємо в затишне містечко Сентендре з безліччю сувенірних крамниць. Тут варто спробувати та провести солодкі хвилини у світі казки!
Ключ до серця Будапешта (26€/18€). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі споруди фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував прийдешній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і загортають вдалину Дунай. Тут все місто як на долоні! Насолодившись видом, ми переїдемо через могутній Дунай по мосту Свободи, і вирушимо до Центрального ринку Будапешта, де в чудовому будинку в французькому стилі, нас чекає гастрономічний рай: салямі «Pick», сирні делікатеси, знамениті вина, палінка, спеції, сувенірний кітч і , звичайно ж, горезвісні зв’язки з червоним гострим перцем! А потім по «Єлісейських полях» Будапешта — парадного проспекту Андраші, ми попрямуємо до площі Героїв!
У світлі тисячі вогнів (26€/18€) з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю…
Тропікаріум — Океанаріум (10€+ вх.квиток) — найбільшого в Центральній Європі. 8 залів! Де вирує життя тропіків і океанських глибин — алігатори, морські скати, величезні пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів з барвистим макіяжем та манікюром … (знаходиться в торговому центрі Campona + TESCO)
Таємнича Буда (18€/13€) — це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта … Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями … Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам’ятник Святій Трійці і … і сам Королівський Палац!
Ночівля в готелі.

День 5. купальні Мішкольц-Тапольца - Токай - Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Вранці — переїзд і відвідування печерної купальні в Мішкольц-Тапольце. Світлові ефекти, таємничість і загадковість… До ваших послуг купання і водні атракціони (вх. квиток).
Переїзд на Батьківщину відомого вина — «Короля вин — вина королів!» — місто Токай. Для всіх — дегустація токайських вин і «угорський гуляш» — за все хороше! (18 €)
Повернення в Україну. Прибуття в Чоп орієнтовно в 18:00.
Прибуття до Львова в комплекс Терминал «А» орієнтовно в ~ 23: 00. Вільний час.
Для туристів, які вирушають на Львівський залізниці вокзал — трансфер з Комплексу Терминал «А» в 23.30

Дата
Ціна
До 16 років
04.07 (07:30) - 08.07.21
5439 грн
5078 грн
17.07 (02:00) - 21.07.21
5439 грн
5078 грн
25.07 (06:00) - 29.07.21
5439 грн
5078 грн
29.07 (07:30) - 02.08.21
5439 грн
5078 грн
08.08 (07:30) - 12.08.21
5668 грн
5242 грн
14.08 (09:30) - 18.08.21
7306 грн
6978 грн
21.08 (06:00) - 25.08.21
5668 грн
5340 грн
11.09 (00:30) - 15.09.21
5439 грн
5078 грн
18.09 (09:30) - 22.09.21
5439 грн
5078 грн
25.09 (06:00) - 29.09.21
5439 грн
5078 грн
12.10 (07:30) - 16.10.21
5668 грн
5340 грн
22.10 (07:30) - 26.10.21
6159 грн
5832 грн
31.10 (00:30) - 04.11.21
5439 грн
5078 грн
21.11 (07:30) - 25.11.21
5439 грн
5078 грн
17.12 (06:18) - 21.12.21
5439 грн
5078 грн
19.12 (02:00) - 23.12.21
5439 грн
5078 грн
21.12 (07:30) - 25.12.21
5439 грн
5078 грн
14.01 (04:00) - 18.01.22
5439 грн
5078 грн
26.01 (06:00) - 30.01.22
5439 грн
5078 грн
05.02 (06:00) - 09.02.22
5439 грн
5078 грн
08.02 (04:00) - 12.02.22
5439 грн
5078 грн
07.03 (06:00) - 11.03.22
5439 грн
5078 грн
27.03 (06:00) - 31.03.22
5439 грн
5078 грн
03.04 (06:00) - 07.04.22
5439 грн
5078 грн
19.04 (04:00) - 23.04.22
5439 грн
5078 грн
18.05 (04:00) - 22.05.22
5439 грн
5078 грн
07.06 (04:00) - 11.06.22
5439 грн
5078 грн
15.06 (06:00) - 19.06.22
5439 грн
5078 грн
07.07 (07:30) - 11.07.22
5439 грн
5078 грн
25.07 (06:00) - 29.07.22
5439 грн
5078 грн
06.08 (06:00) - 10.08.22
5439 грн
5078 грн
31.08 (06:00) - 04.09.22
5439 грн
5078 грн
03.09 (04:00) - 07.09.22
5439 грн
5078 грн
24.09 (04:00) - 28.09.22
5439 грн
5078 грн
07.10 (08:00) - 11.10.22
5439 грн
5078 грн
09.11 (02:00) - 13.11.22
5439 грн
5078 грн
10.12 (02:00) - 14.12.22
5439 грн
5078 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.