Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Одного разу в Німеччині: Берлін, Дрезден, Мюнхен + Прага!

Німеччина
Польща
Чехія
Львів - Варшава - Берлін - Потсдам - Дрезден - Саксонська Швейцарія - Мюнхен - замок Нойшванштайн - Прага - Львів
Без нічних переїздів
5 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів – Варшава

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд в Варшаву.
Пішохідна екскурсія Таємниці загадкової Варшави (входить у вартість туру) — романтичне, чарівне і таємниче Старе місто Варшави запрошує в гості. Тут важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці, або по величезній декорації із затишними різнокольоровими будинками. Ми побачимо одну із найкрасивіших будівель, яку часто зображують на листівках Варшави.

У вільний час пропонуємо автобусну екскурсію
Варшава – місто королів (Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
Чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також одразу три королівські резиденції! Вся ця краса відбивається в річці Вісла, над якою височить символ польської столиці – Варшавська Сирена. Королівські Лазенки – Серце Варшави, найкрасивіший і найдоглянутіший парк у місті. Історія Лазенок починається з дерев’яної фортеці мазоеецкіх князів. Триста років тому, в XVI столітті, тут жила Анна Ягеллонка, дружина польського короля Стефана Баторія; при ній тут з’явилася перша дерев’яна купальня. Нарешті, в 1623 році інший польській король Сигізмунд III Ваза побудував тут розкішний палац – Уяздовський замок. Місце було обрано не випадково – звідси відкривається прекрасний вид на закрут Вісли.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 2. Берлін – Потсдам

Сніданок. 

Пішохідна екскурсія Відвертість Берліну (входить у вартість туру)

Екскурсія по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму…
У вільний час є можливість відвідати: Автобусна екскурсія
Берлін крізь часи (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, величний Берлінський кафедральний собор, колона Перемоги, і – візитна картка Берліна – Бранденбурзькі ворота.

В полоні королівських фантазій – парк Сан-Сусі та Потсдам (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Спочатку нас чекає прогулянка по одному з найкрасивіших парків в Європи — Сан-Сусі. На території парку знаходиться палац Сан-Сусі – саме відоме творіння Фрідріха Великого. В теперішній час Сан-Сусі став музеєм, який став одним з перших палаців-музеїв Німеччини. А далі нас чекає Потсдам – книжка з картинками: Голландський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбурзькі ворота – давніші, ніж у Берліні… Час ми проведемо прогулюючись по прекрасних вуличках, незрівнянно красивих площах, насолоджуючись розкішною красою міста і відпочиваючи в затишних кафе. Ми відчуємо те, по-справжньому, безтурботне життя, в якому жив Фрідріх Великий.
Вечірня програма Зачарований Берлін (Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площі Берліна – Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в минулих століттях…
Всім любителям пива рекомендуємо екскурсію Пива багато не буває (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення, дізнаємося, що таке «метр пива» і спробуємо його на смак! Також нам розкажуть, ніж берлінське пиво відрізняється від баварського, а закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачний вечерю в кращих німецьких традиціях!!!
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 3. Дрезден – Саксонська Швейцарія

Сніданок. Приїзд в місто казку, місто мрію — Дрезден!

Нас чекає екскурсія Саксонський монарх – Дрезден (Дорослий: 0€ / Діти: 0€)

Дрезденський оперний театр – один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все…! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім’я «Флоренція на Ельбі», уздовж якої знаходиться тераса Брюля! Дрезден – це широка Ельба, саксонська кухня, смачне саксонське вино і загадковий саксонський діалект…

У вільний час рекомендуємо відвідати:

Дрезденська картинна галерея (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток)
У галереї старих майстрів одне з найбільших у світі зібрань живопису XV-XVIII століть. Найвідоміші шедеври колекції: «Сікстинська Мадонна» і «Динарій кесаря» Тіціана.
Скарбниця Зелені склепіння (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток)
«Грюнес гевельбе» — скарбниця саксонських курфюрстів. Тут зберігається більше 3000 виробів із золота, срібла, дорогоцінного каміння, слонової кістки, бурштину, а також зі скла, латуні і бронзи. Це найбільше зібрання коштовностей на європейському континенті.
Саксонська Швейцарія – чарівність Ельби (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Немає меж захопленню… там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди… Спочатку відвідаємо скелястий парк «Бастай» – цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, містками… незабутнє враження!!!
Автобусна екскурсія Таємниці Ельби (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Ми з вами відвідаємо іншу частину Дрездена, побачимо три відомих замки, розташованих на узвишші на правому березі Ельби в Дрездені в районі Лошвіц. Насолодимось найкрасивішими видами на Ельбу, відвідаємо дворик художників Кунстхофпассаж, також дізнаємося історію найкрасивішого у світі молочного магазину в Європі, який внесений до книги рекордів Гіннесса!!!
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 4. Мюнхен – Замок Нойшванштайн

Сніданок. 

Екскурсія Мюнхен – Легенда Баварії… (входить у вартість туру)

Нас запрошує «Німецький Рим» – місто з чудовою атмосферою гостинності, по якому хочеться блукати з ранку до вечора… Нігде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми носять не тільки у свята. Мюнхен славиться дивовижною історією, всесвітньо відомим пивом, смаженими ковбасками і найбільшим в світі святом «Октоберфест».

У вільний час в Мюнхені запрошуємо відвідати:

Фантазії короля Людвіга… (Дорослий: 48€ / Діти: 48€ + вх. квиток)
На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казки і реальність. Прекрасні сни стають реальністю, а мрії, здається, ось-ось здійсняться… Цікава і захоплююча історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Нас чекає замок Нойшванштайн («Новий лебединий камінь») – це суміш найрізноманітніших архітектурних стилів і епох, це безкінечні зали і кімнати, що вражають своєю пишністю, це ілюзія, втілена в життя. Замок-казка, що затаївся в лісових масивах Баварських Альп, справжній шедевр, який заслужив шалену популярність у туристів. Нойшванштайн став прототипом замку Сплячої красуні в Паризькому Діснейленді, джерелом натхнення Чайковського для балету «Лебедине озеро» і втіленням любові Людвіга II до музики Вагнера.
Мюнхенська резиденція (Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Резиденція роду Віттельсбахів, яка була і залишається одним з найбільш значних і грандіозних палацових ансамблів світу, і по праву вважається головною визначною пам’яткою Мюнхена. Палацовий комплекс включає в себе королівські покої, Стару резиденцію і будинок для урочистих прийомів. Всього ж в Резиденції 112 залів, серед яких особливої уваги заслуговують зал Антикваріум. 

Автобусна екскурсія Дивовижний Мюнхен (Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
Мюнхен такий багатоликий і незвичайний, вміє дивувати і змушує захоплюватися знову і знову… Візитною карткою Баварської столиці є Олімпійський комплекс, який був побудований для проведення XX Олімпійських ігор… Під час екскурсії ми зробимо фотопаузу близько всесвітньо відомого музею BMW, який побудований у вигляді 4-х циліндрів, і є мрією всіх автолюбителів.
Баварський вечір (Дорослий: 26€ / Діти: 23€)
Можливість відвідати одну з пивоварень. У місті здавна існують 6 головних броварень, які сьогодні відомі на весь світ: Хофброй, Августінер, Левенброй, Пауланер, Хакер-Пшор і Шпати. У мюнхенських пивних панує затишна і невимушена атмосфера. Ми смачно повечеряємо і продегустуємо пиво.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 5. Прага – Львів

Сніданок. Пересування на громадському транспорті (квитки на транспорт оплачуються додатково). 

Рекомендуємо відвідати на вибір: 

Пішохідна екскурсія Прага – місто легенд (Дорослий: 18€ / Діти: 18€)

Прага вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати !!! Кожна людина Прагу, безсумнівно, бачила на картинках, чула про неї, але, мабуть, досить мріяти, пора все це побачити своїми очима…

Перетин кордону. Повернення в Україну. Час прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал.

До нових зустрічей!

Дата
Ціна
До 16 років
02.10 (02:00) - 06.10.20
6922 грн
6586 грн
05.10 (05:30) - 09.10.20
6922 грн
6586 грн
15.10 (03:30) - 19.10.20
6922 грн
6586 грн
22.10 (02:00) - 26.10.20
6922 грн
6586 грн
29.10 (07:30) - 02.11.20
8770 грн
8367 грн
06.11 (04:00) - 10.11.20
6922 грн
6586 грн
13.11 (02:00) - 17.11.20
5376 грн
5007 грн
19.11 (05:30) - 23.11.20
5376 грн
5007 грн
29.11 (05:30) - 03.12.20
5376 грн
5007 грн
06.12 (04:00) - 10.12.20
5376 грн
5007 грн
08.12 (00:30) - 12.12.20
5376 грн
5007 грн
20.12 (04:00) - 24.12.20
6922 грн
6586 грн
24.12 (04:00) - 28.12.20
6821 грн
6586 грн
28.12 (06:00) - 01.01.21
5981 грн
5645 грн
30.12 (07:30) - 03.01.21
5981 грн
5645 грн
31.12 (02:00) - 04.01.21
5981 грн
5645 грн
02.01 (06:00) - 06.01.21
7157 грн
6821 грн
20.01 (07:30) - 24.01.21
5376 грн
5007 грн
11.02 (06:00) - 15.02.21
5376 грн
5007 грн
23.02 (07:30) - 27.02.21
5376 грн
5007 грн
05.03 (06:18) - 09.03.21
5376 грн
5007 грн
18.03 (04:00) - 22.03.21
5376 грн
5007 грн
23.03 (06:18) - 27.03.21
6922 грн
6586 грн
07.04 (02:00) - 11.04.21
5376 грн
5007 грн
14.04 (06:18) - 18.04.21
6922 грн
6586 грн
22.04 (06:18) - 26.04.21
6922 грн
6586 грн
28.04 (04:00) - 02.05.21
5813 грн
5477 грн
30.04 (02:00) - 04.05.21
5813 грн
5477 грн
08.05 (06:00) - 12.05.21
6922 грн
6586 грн
19.05 (07:30) - 23.05.21
6922 грн
6586 грн
02.06 (06:18) - 06.06.21
7493 грн
7090 грн
11.06 (06:00) - 15.06.21
6922 грн
6586 грн
18.06 (07:30) - 22.06.21
6922 грн
6586 грн
23.06 (06:18) - 27.06.21
6922 грн
6586 грн
07.07 (04:00) - 11.07.21
6922 грн
6586 грн
21.07 (06:00) - 25.07.21
7493 грн
7090 грн
05.08 (07:30) - 09.08.21
5376 грн
5007 грн
18.08 (06:00) - 22.08.21
7493 грн
7090 грн
23.08 (07:30) - 27.08.21
5376 грн
5007 грн
09.09 (06:00) - 13.09.21
5376 грн
5007 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.