Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Париж, квіти..... і Компліменти! Амстердам, Брюссель, Париж, Люксембург, Кельн

Бельгія
Німеччина
Люксембург
Нідерланди
Польща
Франція
Львів - Варшава - Берлін – Потсдам - Амстердам – Гаага -  Делфт - Гент - Брюгге – Париж –  Нормандия - Диснейленд - Люксембург –  Франкфурт -  замки Рейну - Кельн - Аахен - Вроцлав - Львів
Без нічних переїздів
10 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів - Варшава

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд по території Польщі.
Перезд в Варшаву. Пішохідна екскурсія Таємниці Загадкової Варшави…романтичне, чарівне і таємниче Старе місто Варшави запрошує в гості. Тут важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці або по величезній декорації з затишними різнокольоровими будинками. Ми побачимо одну з найкрасивіших будівель, яку часто зображують на листівках Варшави.
У вільний час пропонуємо автобусну екскурсію Варшава — місто королів (23€/16€) — чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також одразу три королівські резиденції! Вся ця краса відбивається в річці Вісла, над якою височить символ польської столиці — Варшавська Сирена. Королівські Лазенки — Серце Варшави, найкрасивіший і найдоглянутіший парк у місті. Історія Лазенок починається з дерев’яної фортеці мазоеецкіх князів. Триста років тому, в 16 ст. тут жила Анна Ягеллонка, дружина польського короля Стефана Баторія; при ній тут з’явилася перша дерев’яна купальня. Нарешті, в 1623 р інший польській король Сигізмунд III Ваза побудував тут розкішний палац — Уяздовський замок. Місце було обрано не випадково — звідси відкривається прекрасний вид на закрут Вісли.
Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

День 2. Берлін - Потсдам

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в столицю Німеччини. Пішохідна екскурсія Одкровення Берліну по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму…
У вільний час є можливість відвідати:
Таємничими куточками Берліну (18€/10€). Пропонуємо поглянути у зовсім нетиповий, «захований шматочок» Берліну, де дивовижним чином переплелись історія та сучасність. У цьому місці збереглись рідкісні для столиці Німеччини споруди XIX століття. Відвідаємо комплекс Хакских дворів: Софієнштрассе, Августштрассе, Фрідріхштрассе та інші дворики, які сьогодні являються не менш відомою архітектурною пам’яткою міста, де милуючись унікальністю забудов, сповна відчуваєте атмосферу та колорит старих прохідних вуличок.
Автобусну екскурсію Берлін крізь часи (26€/21€) Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, величний Берлінський собор, колона Перемоги, і — візитна картка Берліна — Бранденбурзькі ворота.
Екскурсія В полоні королівських фантазій: місто Потсдам і парк Сан-Сусі (38€/30€). Спочатку нас чекає прогулянка по одному з найкрасивіших парків в Європі — Сан-Сусі. На території парку знаходиться палац Сан-Сусі — найвідоміший творіння Фрідріха Великого, Новий Палац, Нові палати Шарлоттенхоф, Римські лазні а також Оранжерейний палац… Зараз Сан-Сусі став музеєм, який став одним з перших палаців-музеїв Німеччини. А далі ми відвідуємо Потсдам — книга з картинками: Голландський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбурзькі ворота — давніші, ніж у Берліні (!)… Термін ми проведемо прогулюючись по прекрасним вуличках, незрівнянно красивих площах, насолоджуючись розкішної красою міста і відпочиваючи в затишних кафе. Ми відчуємо ту, по-справжньому, безтурботне життя, в якій жив Фрідріх Великий.
Всім любителям пива рекомендуємо екскурсію Пива багато не буває (30€/26€). Під час, якої ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення, дізнаємося що таке «метр пива» і спробуємо його на смак! Також нам розкажуть, як берлінське пиво відрізняється від баварського, а закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачна вечеря в кращих німецьких традиціях!!! Переїзд і поселення в готель. Ночівля на території Німеччини.

День 3. Амстердам - Заансе Сханс - Волендам

Сніданок. Виселення з готелю. Приїзд в Амстердам. Оглядова екскурсія по місту — Амстердам — скарби минулого і теперішнього — старі «вигнуті» будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня моря, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій — вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
Рекомендуємо: прогулянку по мальовничим каналам Лабіринтами Амстелу (16€).

Місцеві жителі кажуть «Хто не бачив провінції — той не бачив Голландії»! Запрошуємо По «глибинці» Голландії! (30€/26€). Фольклорне село вітряних млинів -Заансе Сханс і рибальське селище — Волендам — це дві перлини Північної Голландії. Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П’ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах — це життя! Також ми подивимось, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо, як майстер вправно виріже дерев’яні черевички — кломпи, в яких голландці ходять до цих пір. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище — Волендам — чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Селище, жителі якої живуть досьогодні в дерев’яних будиночках і ходять в національних костюмах. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним — старовинними рецептами!
Вечірній Амстердам (21€/16€). Вічно-юний, що притягує і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, посвячує у свої таємниці, зачаровує… Забуваючи про сьогодення, насолоджуючись тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. 
Продовжити вечір радимо у незвичайному театр Касса Росса (вх. Квитки від 50€)! Поселення і ночівля на території Нідерландів.

День 4. Гаага - Делфт - Кекенхоф - Амстердам - Гент

Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір::
парк квіткової розкоші — Кекенхоф (18€+вх.білет) — одне з найкрасивіших місць на планеті. Навряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається: алеї старих розлогих лип, струмки і мальовничі ставки, дзюрчання фонтанів, безперервний спів птахів і, звичайно, квіти!!! Квіти всюди — на клумбах, в павільйонах і оранжереях, і навіть на оточуючих парк полях. І все — таки це передати словами не можна, це потрібно побачити, відчути, вдихнути п’янкий аромат квітів і забрати з собою хоча б маленьку частинку цієї фантастичної квіткової феєрії! (сезонно).
Яскраві барви Голандії: замок Де Хаар, містечко Лейден та аукціон квітів (48€ + вх.квиток). Свою подорож ми почнемо з найбільшого в світі квіткового аукціону в містечку Алсмеер. Аукціон продає квіти і рослини, які відправляються на літаках в усі куточки земної кулі. Далі нас чекає шедевр Середньовіччя в серці Нідерландів – замок де Хаар, захоплення та відчуття неперевершеності ось що почуваєш, потрапивши сюди. Казковий замок з круглими башточками по кутах, оточений водою і чарівними садами. Безперечно, це один з найрозкішніших замків в Нідерландах!!! І на завершення шикарне містечко Лейден. Місто з багатовіковою історією, де в старій частині на кожному кроці натикаєшся на пам’ятник архітектури. І це не дивно, адже їх тут набагато більше, ніж в Амстердамі, але площа міста становить всього 23 кв.км. А ще гуляючи вулицями голландського міста ви побачите на стінах вірші відомих поетів, адже Лейден — єдине місто на світі, де на Мураль пишуть поеми!!!
По перлинам Голландії — Гаага та Делфт (38€/30€). Спочатку відвідаємо «Місто принців — Делфт»: палацові комплекси, величні будівлі, храми вздовж каналів і, звичайно, резиденція герцогів Оранських, Ринкова площа міста — найкрасивіша в країні. Відвідавши прекрасно збережений середньовічний Делфт, ми зануримося в атмосферу 15-16 століть: Східні ворота, фабрика блакитного фарфору, 109 метрова Нова церква, де в підземній дзвінниці розміщується усипальниця Нідерландської Королівської сім’ї — сама історія Нідерландів говорить тут з нами… Їдемо на прийом до королеви в «місто королівського двору — Гаагу» — політична столиця Нідерландів, «місто — резиденція», королеви Беатрікс Оранської-Нассау. Гордістю і славою міста, є Вайвер — водне дзеркало, в якому відображаються прекрасні шедеври Гааги … Знайомство з Гаагою залишає незабутнє враження… Далі, ми відвідаєм найвишуканіший морський курорт Північної Європи – Схевенінген. І на завершення рекомендуємо познайомитись з «Голландський Манхеттеном» — містечком Роттердам (18€). Це місто знамените своїми фантастичними творами архітектури: міст Еразмус, знаменитий на весь світ Кубічний будинок, а ще побачимо перший хмарочос в Європі!!!
Переїзд в одне із найкрасивіших міст Бельгії — Гент!
Вечірня прогулянка по фламандському містечку Генті. Це бельгійське місто вражає своєю розкішною оздобою: дзвіниця Баффруа, висотою 90 метрів, з дзвоном «Клокке Роланд», могутня Ратуша в стилі квітучої готики, королівський палац Сінт-Йорисхоф, знаменитий Собор Святого Бавона, де зберігається загадковий Гентський вівтар — «Містичний Агнець «. Атмосфера старовини і таємничості не покидає це місто, наче в очікуванні чуда…
Поселення в готель. Ночівля на території Бельгії.

День 5. Гент - Брюгге - Париж - река Сена - Лувр

Сніданок. Пропонуємо відвідати Фландрія у всій красі — місто Брюгге (23€/18€)! Нас чекає поетичний і романтичний рай для закоханих, колодязь чудес для дітей та дорослих — чарівний, шоколадний Брюгге! Образ міста неповторний: Базиліка — хранителька реліквії Святої Крові, Ратуша, Церква Святої Діви, де зберігається образ Мадонни з немовлям на руках пензля знаменитого Мікеланджело! Брюгге схожий на пряникове містечко з вигадливими різнобарвними фасадами, тонкими шпилями, кам’яним мереживом і рікою темно — білого шоколаду.
Переїзд в Париж. Знайомство із столицею Франції розпочнемо із Монмартру. Екскурсія Монмартр… від мистецтва до романтики! Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною — Секре Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати, площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого…Блискучі вогники, стильний інтер’єр, що піниться шампанське, блискучі стрази, розкішні танцівниці і французький канкан!
У вільний час є можливість відвідати:
Світ мистецтва — світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври — Мистецтво краси — Лувр (26€+вх.білет) — один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля… Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська…
Щоб відчути ауру Парижа рекомендуємо прогулянку на кораблику по Сені (13Є). Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів — аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
Велика автобусна екскурсія c фото паузами Все про Париж (26€/21€). Париж-місто всіх часів і народів. Париж зберіг прикмети і далекого минулого і романтику теперішнього часу. Тут є все і для всіх. Для театралів, меломанів, цінителів живопису, для гурманів, любителів розваг і ділових людей. Нас очікують: люксембурський сад, Великі та Малі палаци, будинок Інвалідів, Марсове поле з кращим видом на Ейфелеву вежу. Побачивши всю цю красу, розуміємо, що Париж — казкова скриня шедеврів… і це прекрасно!!! На завершення запрошуємо побачити Ейфелеву вежу з висоти пташиного польоту, та відвідати оглядовий майданчик Монпарнас (18€/10€) Ось вона, красуня, як на долоні…
Вечірня програма Вогні нічного Парижа (26€/21€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні… Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро, район Ла Де Фанс, і в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня — мерехтлива Ейфелева вежа.
Поселення і ночівля на території Франції.

День 6. Париж - Етрета - Нормандія - замок Во-ле-Віконт - Версаль - Діснейленд

Сніданок. Вільний день в Парижі. Рекомендуємо відвідати на вибір:
Фантастичні пейзажі Франції, або там, де натхнення — Етрета та Нормандія… (68€+вх.квиток). Нормандія, це край, де забуваєш про час… Де серце б’ється швидше від краси та відчуття нереальності цих країв… Де затамувавши подих, стоїш на краю світу… Лише одні з найсильніших припливів та відпливів в світі хвилюють тишу та спокій цього краю. Суворі скелі стоять, як горді сторожі, оберігаючи цей спокій. Так, ми з Вами будемо подорожувати в справжню казку! Ми побачимо справжню Нормандію — найдивовижніші сади в світі, сади Етрета! Саме вони надихали талановитого імпресіоніста Клода Моне, та стали справжньою «візитною карткою» його живопису. Завершимо нашу подорож на березі океану, там, де скелі та природні арки, обтесані хвилями. Скупатись в цьому раю – одне задоволення! І нехай весь світ почекає…
Сентиментальна Нормандія (68€/48€). Нас чекає дивовижний за красою регіон — Нормандія. Тут все інше: архітектура іграшкових містечок, як зі сторінок дитячих казок; повітря, просочене ароматом океану; кухня з найсвіжіших морепродуктів, всесвітньо відомі сири. І пейзажі, від краси яких захоплює подих. Відвідування історичної столиці Нормандії — міста Руан. Старовинний Руан — найбільше нормандське місто. Екскурсія в Руанський собор і по історичних місцях, пов’язаних з історією Жанни Д’Арк. Переїзд в романтичний Онфлер. Це одне з найкрасивіших міст краю з дивовижною архітектурою, що зберіг свою красу практично в первозданному вигляді. У містечку величезна кількість майстерень і галерей, де можна поспостерігати за роботою майстрів. Дегустація кавальдосу і сидру при бажанні. Під час дегустації ми дізнаємося про те, як проводиться першокласний нормандський сидр і оспіваний Ремарком кальвадос — гордість місцевих жителів. Такий кальвадос ми навряд чи знайдемо в Парижі! Можливість пообідати в одному з місцевих ресторанчиків. Довіль і Трувіль-их часто називають братами-близнюками. День, проведений в Нормандії це -день, довжиною в життя.
Французька казка — замок Во Ле Виконт (30€+ вх. квитки). Французький замок VAUX le VICOMTE, шедевр Ніколя Фуке, найромантичніший замок в околицях Парижу. Замок був побудований в 17-му столітті та став шедевром та прикладом для всієї Європи того часу. А ще замок став предметом заздрості Короля Сонця, який створив в подальшому за аналогією замок Версаль. 
Резиденцію королів — Версаль. Екскурсія Велич і розкіш — неповторний Версаль (30€+вх.квиток). Запрошуємо на свято пишноти, у царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль-символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Тут все грандіозно: величезний парк, незліченні статуї та басейни, безкінечні паркові алеї… «Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік було не даремно, адже інакше б ми ніколи не побачили раю на землі…».
Відвідування країни чудес — Діснейленд (23€ + вх. квиток). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг — ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих — країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу мандрівку на машині часу і здійснити політ до зірок… і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.
Повернення в готель. Ночівля.

День 7. Люксембург - Трір - Франкфурт на Майні - Вісбаден

Сніданок. Переїзд в унікальне місто-фортецю — Люксембург. Запрошуємо на екскурсію Маленька казка — Люксембург: звивисті середньовічні вулички приведуть до скельної капели Сен-Кірен, готичного собору Сен-Мішель, розкішної торгової вулиці Гранд Рю, герцогського палацу і кафедрального собору Нотр — Дам, в якому зберігається ікона Богоматері покровительки міста. А з оглядового майданчика на краю скелі, яку називають «Балкон Європи», перед нами відкриється захоплюючий дух пейзаж: вкриті лісом Арденські гори і пагорби, спрямовані вгору шпилі соборів і церков… 
У вільний час рекомендуємо екскурсії:
Перлина Люксембургу — Старе місто (18€/10€). Під час екскурсії ми зможемо насолодитись красою скельної капели Сен-Кірен, відвідаємо церква св. Іоанна Хрестителя, де знаходяться орган XVIII століття і скульптура ‘Чорна Мадонна’, а також по звивистих середньовічних вуличках погуляємо по старому місту і дізнаємося багато цікавих історій про Велике герцогство Люксембург.
Таємна мрія Європи – Трір (30€/23€). В мальовничій долині на березі річки Мозель нас чекає найстаріше місто Німеччини. Ми побачимо символ міста — знамениті Чорні ворота, найбільші античні ворота в усьому світі, базиліку Аула Палатіна, побудовану імператором Костянтином, руїни імператорських терм, споруджені в Середні століття. А також палац курфюрста і Трірський Кафедральний Собор, в якому зберігається унікальна християнська реліквія (Футболка Ісуса Христа), що ставить Трір в один ряд з такими великими містами як Віфлеєм і Єрусалим. Зовнішність Тріра дивовижна і чудова, ошатна і неповторна… 
Переїзд у Франкфурт. Пропонуємо на вибір:
Запрошуємо відвідати Найвідоміший SPA курорт — Вісбаден (18 € + вх. квиток). Все тут вишукано, витончено, благородно, все свідчить про високі вимоги і добрий смак. Вісбаден по праву вважається одним з найстаріших і найбільш артістократіческіх термальних курортів, спа-салонів Європи. Цілюща дія 26 гарячих джерел, що виходять на поверхню на території міста, було добре відомо ще за часів стародавніх римлян і пізніше зробило Вісбаден еталоном європейського термального курорту. Запрошуємо переконається, що особливе в Вісбадені — повсякденно!!!
Романтичний Кохем (38€/30€). Рекомендуємо відвідати імперський замок Кохем, який розташований в старовинному містечку Кохем, на  землях Рейнланд-Пфаль, найромантичнішої частини Мозельської долини. Замок Кохем велично підноситься на 100-метровій скелі над містом. Його історія налічує більше ніж тисячу років. В якій стороні містечка Кохем ви б не знаходилися, звідусіль буде видно цей символ міста. Попадаючи у замок, здається, наче час зупинився в далекому Середньовіччі.
Поселення в готель. Ночівля на території Німеччини.

День 8. Франкфурт на Майні - замки Рейна - Гайдельберг

Сніданок. Нас чекає місто контрастів, «європейський Нью-Йорк» — Франкфурт-на-Майні. Під час екскурсії ми отримаємо задоволення переплетенням сучасних традицій і справжньою німецькою старовини. Банківський центр міста (район Манхеттен) рясніє хмарочосами в кращих американських традиціях, тут життя вирує і кипить… У той же час вузькі вулички старого міста, фахверкові будинки і аромат місцевого яблучного вина змушує забути про міську метушню і насолодитися атмосферою старої Німеччини. У вільний час пропонуємо на вибір:
Замки романтичного Рейну (43€/38€+вх. квиток). Знаменита річка, обрамлена середньовічними замками і стародавніми фортецями, прославлена численними легендами і переказами, протікає серед рейнських гір, в одному з кращих винних ландшафтів Німеччини. Романтичний Рейн — це також долина прекрасної німфи Лорелєї. Легенди про гордих дів з Обервезель, семи велетнів, хороброго лицаря Зігфріда запрошують познайомитися з цим чарівним і неповторним краєм. На нас чекає чарівний Кобленц — місце злиття Мозеля і Рейну, фортеця Еренбрайтштайн, неприступний замок Марксбург, легендарна скеля Лореляй, оспівана Гейне — залишать незабутні спогади!
Романтика Німеччини — місто Хайдельберг (38€/30€)! Напівзруйнований замок-привид на горі, блакитна вода Неккара, старовинний міст, вузькі вулички старого міста, найстаріший університет країни, Вежа Відьом і головна пішохідна вулиця з безліччю чарівних магазинчиків і лавок — додає місту особливу чарівність.
Переїзд в готель. Ночівля на території Німеччини.

День 9. Кельн - Аахен

Сніданок. Переїзд в місто породжене римлянами, усиновлений французами і виховане польськими королями — місто Кельн. Оглядова екскурсія Кельн-золото Рейну. Велич, витонченість і ажурність спрямованих увись форм — Кельнський собор — найбільший собор Німеччини і один з найбільших соборів Європи, шедевр готики, який зберігає велику християнську святиню — мощі трьох святих волхвів. А далі: Старе місто, Кельнська Ратуша, єврейський квартал, Будинок Фаріни — батьківщина одеколону, кельнська набережна… Про Кельн можна довго розповідати, але головне — його треба відчути! 
У пошуках нових вражень рекомендуємо:
Місто чотирьох культур — Аахен (30€/23€). Саме місто відноситься до регіону Північної Рейн-Вестфалії і межує з Бельгією та Нідерландами, а засноване воно було ще римлянами! Визначною пам’яткою Аахена є його Кафедральний собор, іменований Імперським собором, який внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У соборі століттями коронувалися імператори Римської імперії. Унікальний пам’ятник архітектури вражає своєю красою.
Пивними ріками Кельна (30€/23€) — вулиці старого міста проведуть Вас по найзнаменитішим пивним і розкажуть не тільки про історію пивоваріння і користь цього чудового напою, але і нададуть можливість скуштувати різні сорти пива. Вечір продовжимо в історичному ресторанчику на березі Рейну.
Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

День 10. Вроцлав - Львів

Сніданок. Переїзд по території Польщі.
При наявності часу рекомендуємо відвідати Вроцлав (16€) — легендарну колиску Польщі! Екскурсія «Місто сотні гномиків». Старе Місто є одним із найкрасивіших в Польщі, чарівна Ратуша зі старовинним сонячним годинником, а площа вроцлавського ринку займає друге за величиною місце, після Краківського. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії.
Виїзд в Україну. Перетин кордону. Прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізниці вокзал.

До нових зустрічей!

Дата
Ціна
До 16 років
19.09 (07:30) - 28.09.21
14542 грн
14095 грн
15.10 (09:30) - 24.10.21
14542 грн
14095 грн
29.12 (06:18) - 07.01.22
15118 грн
14734 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.