Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Підкоренні красою… Скандинавія і Фйорди!

Данія
Норвегія
Польща
Швеція
Львів - Варшава - Гданськ - Стокгольм - Осло (Ослофьорд) - Флом (Согнефьорд и Неройфьорд) - Гетеборг - Копенгаген - дворец Фредериксборг/замок Кронборг - Мальме - Львів
Без нічних переїздів
9 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів – Варшава

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.

Вечірня екскурсія по Варшаві (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
При наявності часу нас чекає вечірня екскурсія по столиці Польщі — Варшаві! Нас зачарує місто королівських резиденцій, місто музики Шопена, місто в якому панує неповторна і унікальна атмосфера, вартує відвідати, щоб насолодитись і влюбитись!
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 2. Гданськ – Мальборк – Сопот

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто неповторної краси — Гданськ. Запрошуємо відвідати

Подорож по середньовіччю — замок Мальброк (Дорослий: 38€ / Діти: 30€ + вх. квиток)
Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости зберігають ауру загадковості і чарівності… А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесе нас у часи могутності хрестоносців!
Бурштинова перлина Балтики — курорт Сопот (Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
Неймовірно затишний і красивий Сопот — «музична перлина Балтики», містечко прекрасних піщаних пляжів, ласкавого сонечка і Міжнародного Пісенного Фестивалю. Прогулянка по пірсу найдовшому в Європі, який пролягає на кілька сотень метрів в море — вишукане місце для романтичних побачень, зустрічі сходу та заходу сонця…
Переїзд в порт. Розміщення на борту порома. Нас чекає Швеція — країна озер і бурхливих річок, тисяч маленьких островів і жвавих міст. Ніч на паромі.

День 3. Стокгольм

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Прибуття в порт. Нас вітає королівська столиця Швеції – Стокгольм.

Пішохідна екскурсія по центральній частині міста Gamla Stan — серце Стокгольма (входить у вартість туру). Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам’ятників і скульптур, які зберегли пам’ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів.

Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір: 

Автобусна екскурсія з фотопаузами Місто на воді — Стокгольм (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.

Парк-музей скульптур Міллеса (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Стокгольм зачаровує своїм незвичайним розташуванням на островах, захоплює архітектурою і дивує різноплановими скульптурними композиціями. Запрошуємо отримати ні з чим незрівнянні враження, відвідавши перший музей скульптур під відкритим небом — незвичайний парк скульптур Міллесгорден, який розташований на крутій скелі Херсерюд острова Лідінге. Парк створений великим шведським скульптором Карлом Міллес. Ім’я Міллеса, завдяки його індивідуальному стилю і талановитому втіленню ідей і сюжетів в камені та бронзі, відомо не тільки в скандинавських країнах, а й у всій Європі та Америці.
Стокгольмська Ратуша (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.
Королівський Стокгольм (Дорослий: 38€ / Діти: 28€)
Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю і зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові.
Таємний Фрегат Vasa (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Нас чекає єдиний у світі корабель 17-го століття, який  зберігся до наших днів. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але… Про це наша історія.

Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 4. Осло

Сніданок. 

Норвегія — це гори, фіорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі… В них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів — Осло». В Осло з’єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми… Вільний час.

Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:

Автобусна екскурсія Місто чотирьох королів Осло (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

Місто чотирьох королів — велика прогулянка по Осло. Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузи.

Парк скульптур Густава Вігеланна (Дорослий: 26€ / Діти: 26€)
Унікальний парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Наш екскурсовод знає, про що думають і чим живуть ці скульптури… Під час екскурсії пропонуємо відвідати трамплін Хольменколлен (Трансфер 13 €). Трампліну Хольменколлен більше ста років. Ми зможемо побачити цю гордість мешканців Осло.
Норвегія очима художників (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, твори Мунка, а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. Про це наша історія…
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 5. Флом – Согне-фіорд

Сніданок. Вільний час.

Норвегія вабить своїми пейзажами, неповторними ландшафтами, засніженими вершинами, які відображаються в прозорій глибині моря. А ще грандіозними водоспадами, смарагдовою гладдю фіордів, які, виблискуючи на сонці, кружляють між застиглими у своїй величі горами…

Запрошуємо відвідати:

Царство норвезьких фіордів (Дорослий: 43€ / Діти: 28€)
Неповторні ландшафти, засніжені вершини, відображаються в прозорій глибині моря, грандіозні водоспади, смарагдова гладь фіордів, які, виблискують на сонці, між відступами  застивши у своїй величі між горами… Ось що нас чекає! (Виїзд з готелю орієнтовно 6:00).
Панорамний майданчик Стегастейн (Дорослий: 36€ / Діти: 36€)
Ми поїдемо з Флому через Еурланн до незвичайного, вражаючого майданчику Стегастейн. Майданчик на 30 метрів виступає зі скелі, на висоті 650 м. над фьордом, і дозволяє насолодитись ні з чим незрівнянною панорамою. Це просто фантастика! Захоплюючий дух пейзаж стане прекрасним фоном для приголомшливих фотографій, і залишиться у Вашій пам’яті назавжди.
Круїз на кораблику (Дорослий: 60€ / Діти: 55€)
Два мальовничих рукави Согнефіорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфіорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.
Поїздка Фломською залізницею (Дорослий: 68€ / Діти: 48€)
20 років будівництва, 20 тунелів довжиною 20 кілометрів, 18 з яких прокладалися вручну. Ми побачимо все най-най — гори, річки, озера, водоспади і …фіорди… Під час зупинки у нас буде час насолодитися водною стихією неймовірної краси — водоспадом Кьосфоссен. І знову в дорогу… Здається, що більшої краси годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню.

Ущелина Сталхейм (Дорослий: 33€ / Діти: 23€)
Нас чекає захоплюючий вид на ущелину Сталхейм, зупинка з видом на гарний водоспад Сталхеймсфоссен. Частування в одному з найстаріших готелів Норвегії.
Повернення в Осло. Нічліг в готелі.

День 6. Гетеборг

Сніданок. Переїзд в Гетеборг.

Душа Швеції Гетеборг (Дорослий: 21€ / Діти: 18€)
Гетеборг — столиця західного узбережжя Швеції. Це море, сонце, вітер і атмосфера південного шведського міста …. Місто ресторанів і центр промислу креветок, яких тут дуже багато, і вони тут дуже смачні. Оглядова екскурсія по місту з оглядом головних визначних пам’яток і можливістю спробувати найвідоміший «бутерброд з креветками» в ресторані неба.
Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
Прогулянка на кораблику по каналах Гетеборга (Дорослий: 30€ / Діти: 23€)
Місто з води виглядає надзвичайно красиво. Ми пропливемо під 20 містками і побачимо набережну Гетеборга.
Замок Шьюлеом (Дорослий: 26€ / Діти: 18€)
Родзинка Швеції – Замок Шьюлеом. Казковий замок чарує красою і архітектурною пишністю.
Музей Концерну «Вольво» (Дорослий: 30€ / Діти: 23€)
Гетеборг є столицею найвідомішого в світі шведського автомобільного концерну. САМО СЛОВО «VOLVO» стало синонімом якості, надійності, безпеки і стилю.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 7. Копенгаген – Кронборг – замок Фредеріксборг

Сніданок. Переїзд в місто Ганса Крістіана Андерсена — Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку!

Пішохідна екскурсія Копенгаген — місто королівських чудес (Дорослий: 0€ / Діти: 0€)

Для тих, хто хоче детально пізнати Копенгаген, відчути його неповторну атмосферу. Площа біля ратуші, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглою вежею, яка зберігає багато історій, одним із символів міста — будівлею Біржі, церквою Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена…

У вільний час пропонуємо відвідати на вибір:

По каналах Копенгагена (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток) — запрошуємо здійснити прогулянку на кораблику.
Таємниці і легенди Королівських Замків (Дорослий: 48€ / Діти: 48€ + вх. квиток)
Замок «Гамлета» — Кронборг, а також неймовірної краси — Фредеріксборг !!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II — палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, за прогулянкою по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм — романтика тут всюди… Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг — «Коронний замок» датських королів. Відома по шекспірівської трагедії «фортеця Гамлета -» Ельсіоноре «»: строгі фасади, кутові вежі, міфологічний «Сплячий вікінг», а також фортечний вал, на якому зізнаються в коханні один одному бронзові статуї Гамлета і Офелії.
Автобусна екскурсія Є Данія на світі, друг Гораціо (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопаузи. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена — Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Лангліньє. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найдорожчих кварталів Копенгагена — Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Крістіансборг — датський Парламент.
Крістіансборг — Королівські палати (Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Палац унікальний не тільки своїм внутрішнім і зовнішнім оздобленням. Розкіш палацових залів, ефектні бальні кімнати і прекрасні апартаменти. Королівська сім’я часто користується цим замком для проведення прийомів.
Королівський Копенгаген — замок Розенборг (Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток).
Данська монархія — найстаріша в світі, і зараз столиця країни — це місто королеви. Нас чекають історії королівської династії, замок Росенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. Ми немов здійснимо подорож в минуле, відкриємо вікно, крізь яке можна заглянути в світ монархів Данії і побачити, як вони жили в далеко пішли від нас днями.
Переїзд в Швецію через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересуннському мості з прилеглими до нього тунелями й естакадами (3,5 кілометра дороги проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову — ось воно, чудо інженерної думки !!! ).

Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 8. Мальме

Сніданок. Вільний час.

Рекомендуємо відвідати прекрасний Мальме .

Подорож по Сконе: Мальме, Хельсінгборг і Ландскруна (Дорослий: 43€ / Діти: 33€)
Прекрасний Мальме одне із найстаріших міст краън Скандинавії і єдине велике місто в Північній Європі, яке може похвалитися своїм власним пляжем в центральній частині міста, який отримав міжнародну нагороду «Синій прапор» за свої прозорі води. Центральна частина Мальме залишається маленьким, доброзичливим і приємним серцем міста, де майже все зручно розташоване на пышый відстані. Тут багато цікавих будівель, зведених в різні історичні періоди, серед яких — дерев’яні будинки, побудовані в XVI столітті. Далі зробимо фотопаузу у выдомій  «Зоряній» фортеці — Ландскруні, яка перекладається зі шведської як «вінець землі» і представляє з себе потужно укріплений замок, збудований для оборони бухти портового міста Ландскруна в Швеції. І на завершення нас чекає Хельсінборг. Прогулянку по місту ми почнемо від вежі «Чернон», будівля 12 століття. Тут ми поговоримо про не простих взаємовідносинах між датчанами і шведами, а також про те за яких обставин споконвічно датська територія Хельсинборга стала шведською. Потім ми відправимося до центру міста Хельсінгборг: фонтан Тихо Браге, церква святої Mаріі, стара будівля Хельсинборга — будинок Якоба Хансена. І в завершенні Ратушна площа і будівля міської Ратуші, де ми дізнаємося історію поромного сполучення між Данією і Швецією, яка не уникла курйозних ситуацій щодо заборони на ввезення алкоголю з Данії.
Переїзд в порт. Розміщення на борту порома. Ніч на паромі.

День 9. Львів

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Переїзд по території Польщі Час прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал.

До нових зустрічей!

Дата
Ціна
До 16 років
11.07 (06:18) - 19.07.21
14906 грн
14448 грн
15.07 (04:00) - 23.07.21
15267 грн
14906 грн
24.07 (04:00) - 01.08.21
14906 грн
14448 грн
31.07 (04:00) - 08.08.21
14906 грн
14448 грн
07.08 (07:30) - 15.08.21
14906 грн
14448 грн
21.08 (06:00) - 29.08.21
14906 грн
14448 грн
23.08 (07:30) - 31.08.21
14906 грн
14448 грн
12.09 (04:00) - 20.09.21
14906 грн
14448 грн
19.09 (07:30) - 27.09.21
14906 грн
14448 грн
26.09 (08:00) - 04.10.21
14906 грн
14448 грн
15.10 (06:18) - 23.10.21
14906 грн
14448 грн
31.10 (07:30) - 08.11.21
14906 грн
14448 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.