Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Празький вогник!

Німеччина
Польща
Чехія
Львів - Краків - Велічка - парк розваг Energy land - Закопане - Освенцим - Прага (2 ночі) - Дрезден - Брно - Львів
Без нічних переїздів
5 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів – Краків

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд до Кракова.

Оглядова екскурсія Королівський шлях (входить у вартість туру)

Шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди… Найстаріша частина міста — Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи — Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі — торгові ряди, де Ви можете придбати сувеніри на згадку про проведені тут хвилини…
У вільний час рекомендуємо відвідати:
Серце Кракова – Казімеж (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Нас чекає прогулянка по Казімежу – сьогодні це один з районів Кракова, а в давнину — це було окреме містечко, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Під час екскурсії ми побачимо костел на Скелі, місце загибелі св. Станіслава – місце паломництва польських королів, костел св.Катерини, єврейський квартал, який оповитий цікавими історіями, і де присутня неповторна атмосфера.
Ласощі польських королів (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод розповість таємницю пивоваріння, покаже де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороша вечеря з келишком пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий…

Поселення в готель. Ночівля.

День 2. Краків – Парк розваг Енерджіландія – Величка – Закопане – Освенцим

Сніданок. У вільний час пропонуємо відвідати на вибір:

Освенцим – місто історії та пам’яті (трансфер) (Дорослий: 23€ / Діти: 23€)
Освенцим, відомий також під німецькою назвою Аушвіц, або концентраційний табір Аушвіц-Біркенау – комплекс німецьких концтаборів, що розташовувався в 1940-1945 на півдні Польщі, біля міста Освенцим, в 60 кілометрів на захід від Кракова. На території табору в 1947 році був створений музей, який включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Знайомство з однією з важких сторінок історії людства – концентраційним табором Аушвіц-Біркенау.
Польський Акрополь — Вавельський замок (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Розташований на високому березі Вісли, «Вавель» включає в себе королівський замок, кафедральний собор, і систему замкових укріплень. Вавель – той замок, в який хочеться йти, тому що велич, яка огортає його, притягує будь-якого, хто опиняється поруч. Він височить над містом, такий витончений і монументальний одночасно. А коли потрапляєш на територію замку, здається, що тут зібрана архітектура всіх країн і народів.
Соляні Копальні Велічки (Дорослий: 18€ / Діти: 18€)
Найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі дев’ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні витвори. Тут ми побачимо чарівні підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок…
Перлина Польщі – Закопане (Дорослий: 30€ / Діти: 23€)
Запрошуємо відвідати столицю польських Татр – чудова природа, колорит гуральского фольклору і широкий вибір розваг!!! Центр Закопане – вулиця Крупувки (Krupowki) – все крутиться навколо неї: національні ресторанчики – колиби, палатки з сувенірами, брички запряжені кіньми, які в екстравагантній формі познайомлять з дерев’яною архітектурою міста. Гуляючи по Крупувці і насолоджуючись гуральською музикою і веселощами, спускаємося до закопанського ринку, де від великої кількості сувенірів голова йде обертом… 
Терма Буковина Татранська (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток)
Дитячі майданчики, гірки, сауни, парні і 12 басейнів з хвилями, парою, течіями – наповнені водою з термальних джерел, температура якої 28-36° С.

Парк розваг Energy Land (Дорослий: 23€ / Діти: 23€ + вх. квиток)
Найбільший у Польщі парк розваг. Його територія розділена на кілька частин. Наприклад, в «Байколандіі» зібрані атракціони для дорослих. А Tsunami Drop – це 40 метрів вільного падіння. У спеціальному кріслі вас доставлять на висоту, з якої можна помилуватися околицями, а потім зовсім несподівано крісло починає стрімко падати вниз. Поруч розташований тир, в якому можна постріляти з лазерного пістолета. Можна покататися на Space Booster – це нагадує конструкцію ракети, на кінцях якої розташовані сидіння для відвідувачів. Коли всі готові до старту, конструкція починає швидко рухатися в усі можливі сторони. Гарна розвага для любителів адреналіну! Є в парку і кіно 7D. А для самих маленьких передбачені різноманітні ігри, шоу, жонглери… А якщо є бажання відпочити – можна випити чашечку кави в кафе або побувати в місцевому ресторані (працює з квітня по жовтень)
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 3. Прага

Сніданок. Переїзд в Прагу.

Пішохідна екскурсія Прага – місто легенд (входить у вартість туру)

Прага вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати!!! Староміська площа та Астрономічний годинник, чудовий храм Діви Марії перед Тином, легендарний Карлів міст, Золота вуличка, Вацлавська площа, Карлова вулиця… Всього й не перерахувати! Усю цю красу ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, досить мріяти, пора все це побачити своїми очима… 

Рекомендуємо відвідати Прогулянку на кораблику по Влтаві (Дорослий: 31€ / Діти: 26€)

Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей екскурсовода… Ось вони незабутні миті в житті…

Всім бажаючим пропонуємо

Королівські Градчани… (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду – резиденції чеських князів.

Тіні старого міста (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
На старовинних вуличках, серед затишних будинків та храмів оживають древні легенди. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним. Тут з’являються добрі лицарі і привиди, вони кличуть і запрошують нас у своє життя.
Під небом Праги (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Нас чекає продовження знайомства з Прагою, тепер уже не такий знайомої.
Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою
 (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)

Вас чекає вечір в корчмі, який Вас перенесе на сотні років назад… в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 4. Дрезден – Карлові Вари – Кутна Гора – Прага – Саксонська Швейцарія

Сніданок. Вільний час в Празі.

Рекомендуємо екскурсію

Поїздка в древню столицю Саксонії — Дрезден (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по старому місту — Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі.
Дрезденська картинна галерея (Дорослий: 16€ / Діти: 16€ + вх. квиток)
У галереї старих майстрів одне з найбільших у світі зібрань живопису XV-XVIII століть. Найвідоміші шедеври колекції: «Сікстинська Мадонна» і «Динарій кесаря» Тіціана.
Чарівність Ельби (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Здійснити подорож в Саксонську Швейцарію. Немає меж захопленню… Там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а підвищенні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди… Спочатку відвідаємо скелястий парк «Бастай» – цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна насолоджуватись вічно, проходячи доріжками, містками… незабутнє враження!!!

Королівський відпочинок – курорт Карлові Вари (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Наш шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто – Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів…

Срібне місто Кутна Гора і замок Штейнберг (Дорослий: 36€ / Діти: 30€)
Це старовинне містечко шукачів срібла із затишними маленькими будиночками, кам’яною бруківкою та магазинчиками скла. Тут знаходиться королівський Монетний двір, де були викарбувані перші празькі срібні гроші. У передмісті міста розташований костел Всіх Святих — Костніца. Незвичайна споруда, інтер’єр якого виконаний з людських кісток. Бажаючі увійти всередину оплачують вхідний квиток самостоятлеьно Далі-замок — Чеський Штейнберг. Замок був заснований в XIII столітті предками сучасних Штернбергів і названий згідно геральдичного знаку Рода — Золотої зірки. Ми побачимо репрезентативні покої замку, наповнені родовими колекціями Штернбергів.
Повернення в готель. Ночівля.

День 5. Львів – Брно

Ранній сніданок Виселення з готелю. Переїзд в Брно.

Рекомендуємо відвідати екскурсію:

Столиця Моравії — Брно (Дорослий: 18€ / Діти: 10€)

Це прекрасне чеське містечко храмів і монастирів, воно не схоже на інші чеські міста і тому дуже цікаве. Тут особливі люди, особливі характери, манера одягатись, та й діалект інший: моравський… Це місто багате легендами та історичними пам’ятками.
Перетин кордону. Повернення в Україну. Час прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал.

До нових зустрічей!

Дата
Ціна
До 16 років
22.10 (11:30) - 26.10.20
5208 грн
4906 грн
01.11 (08:16) - 05.11.20
3629 грн
3360 грн
09.11 (00:30) - 13.11.20
3629 грн
3360 грн
21.11 (08:16) - 25.11.20
5208 грн
4906 грн
27.11 (09:30) - 01.12.20
5208 грн
4906 грн
06.12 (08:00) - 10.12.20
5208 грн
4906 грн
11.12 (09:30) - 15.12.20
3629 грн
3360 грн
20.12 (09:30) - 24.12.20
3629 грн
3360 грн
24.12 (02:00) - 28.12.20
4368 грн
4133 грн
03.01 (04:00) - 07.01.21
4738 грн
4368 грн
16.01 (06:18) - 20.01.21
3629 грн
3360 грн
12.02 (04:00) - 16.02.21
4368 грн
4133 грн
24.02 (07:30) - 28.02.21
3629 грн
3360 грн
05.03 (04:00) - 09.03.21
4368 грн
4133 грн
11.03 (09:30) - 15.03.21
3629 грн
3360 грн
17.03 (06:18) - 21.03.21
5208 грн
4906 грн
29.03 (06:18) - 02.04.21
5208 грн
4906 грн
06.04 (07:30) - 10.04.21
5208 грн
4906 грн
15.04 (09:30) - 19.04.21
5208 грн
4906 грн
21.04 (04:00) - 25.04.21
5208 грн
4906 грн
28.04 (04:00) - 02.05.21
5108 грн
4906 грн
03.05 (07:30) - 07.05.21
5108 грн
4906 грн
06.05 (07:30) - 10.05.21
5208 грн
4906 грн
13.05 (07:30) - 17.05.21
3629 грн
3360 грн
21.05 (04:00) - 25.05.21
3629 грн
3360 грн
25.05 (07:30) - 29.05.21
5208 грн
4906 грн
02.06 (06:00) - 06.06.21
3629 грн
3360 грн
12.06 (05:30) - 16.06.21
3629 грн
3360 грн
24.06 (08:00) - 28.06.21
5208 грн
4906 грн
07.07 (04:00) - 11.07.21
3629 грн
3360 грн
14.07 (07:30) - 18.07.21
5208 грн
4906 грн
29.07 (06:18) - 02.08.21
5208 грн
4906 грн
04.08 (09:30) - 08.08.21
5208 грн
4906 грн
11.08 (07:30) - 15.08.21
3629 грн
3360 грн
18.08 (06:00) - 22.08.21
3629 грн
3360 грн
21.08 (06:18) - 25.08.21
3629 грн
3360 грн
24.08 (06:00) - 28.08.21
3629 грн
3360 грн
07.09 (08:00) - 11.09.21
5208 грн
4906 грн
23.09 (06:00) - 27.09.21
3629 грн
3360 грн
30.09 (07:30) - 04.10.21
3629 грн
3360 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.