Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Сеньйорита Іспанія Кордова, Севілья, Гранада, Валенсія, Сарагоса, Мадрид, Барселона

Австрія
Італія
Іспанія
Польща
Франція
Львів - Краків* - Мельк - Долина Вахау - Зальцбург* - Оз.Комо - Мілан* - Антиб* - Жирона* - Сарагоса - Мадрид - Толедо* - Кордова - Севілья* - Сеута* - Ронда* - Гранада - Валенсія - Барселона* - оз.Гарда - Грац* - Бад Блюмау - Львів
Без нічних переїздів
16 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів – Краків – Брно

Безкоштовні трансфери «залізничний вокзал – Термінал-А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Переїзд по Україні, перетин кордонів.

Королівський шлях (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Краків-місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить… Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.
Вільний час в одному з торгових центрів.Трансфер в центр міста 10€.
Переїзд на нічліг. Ночівля.

День 2. Вахау – Мельк – Дюрнштайн – Зальцбург

Сніданок. Переїзд в Австрію.

Екскурсія Легенди Долини Вахау (входить у вартість туру)

Прогулянка однією з найкрасивіших річкових долин Європи починається з відвідання містечка Дюрнштайн — справжнього оазису краси і гармонії на фоні величної природи. У підніжжі неприступних гір, на березі мальовничого Дунаю, хвилі якого кудись так поспішають, підганяючи один одного, знаходиться замок-легенда, згідно з якою, тут довгий час був ув’язнений Річард Левове Серце … А яка ж екскурсія по знаменитому виноробному регіону без дегустації вина ?! — У кожного буде можливість спробувати не лише смачні місцеві вина, але й традиційний австрійський напій — шнапс — приємний і правильний сувенір з Австрії! А в завершення прогулянки ми відвідаємо Мельк — колись першу столицю Австрії, а зараз — місто, що занесене в список об’єктів ЮНЕСКО.
При бажанні групи можна заїхати в Зальцбург і повечеряти в знаменитій Августинській Пивоварні.
Августинська Пивоварня (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Рекомендуємо побувати в Августинській пивоварні  — найбільшій пивній Австрії! Окрім турботи про спасіння душ віруючих, монахи займались продукти харчування. Вважалося, що пиво робить контакт з Богом легшим і замінює під час посту деякі продукти харчування. Спочатку монахи варили пиво в невеликих кількостях для власного споживання, а потім стали продавати його «спраглим» біля воріт монастиря. Через 2 роки пиво августинців настільки сподобалось населенню Зальцбурга, що монахам довелось відкрити пивну таверну, яка до сих пір, ось вже 400 років, приймає щодня до 5000 істинних знавців хмільного напою.
Ночівля.

День 3. озеро Комо – Мілан

Сніданок. Переїзд в Італію.

Озеро Комо — джерело натхнення

Протягом століть озеро Комо заворожувало своєю чарівною красою. Мальовнича природа, селища в середньовічному стилі, розкішні вілли і сади, а в центрі — блакитна дзеркальна гладь озера, немов перекинуте на землю небо, завершує картину пишноти природи. Отдых на озере.

Вільний час. Для бажаючих:
Мілан — столиця моди (Дорослий: 30€ / Діти: 23€)
Запрошуємо на флірт італійського смаку в столицю мистецтва і моди — місто Мілан. Мілан витончено поєднує у свому образі середньовічні пам’ятки і ультрасучасні квартали. Вирушаємо в саме серце Мілану-П’яццо Дуомо, де розташований символ міста — Міланський собор, шедевр готики такий витончений, що здається невагомим, сплетеним з тонкого мережива. Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя короля Вітторіо, Королівський палац, гордість Мілану і перлина світу — «Ла Скала» — найвідоміший театр всіх часів і народів. Тут кожен знайде те, що шукав.
Переїзд на нічліг. Ночівля.

День 4. Канни – Антіб – Сен-Поль-де-Ванс

Сніданок.

Лазурове узбережжя створений для щастя. Люди на Землі поділяються на тих, хто в нього закоханий, і тих, хто там не був.

Відпочинок на морі на Лазуровому узбережжі… Для бажаючих:

Великий Лазуровий Пиріг: Канни, Сен-Поль-де-Ванс, Антіб (Дорослий: 60€ / Діти: 55€)
Екскурсія «Канни життя це свято». Канни — оазис міжнародної еліти, рай для гурманів і кінозірок, місто розкішних вілл та екстравагантних палаців, розташований на березі затоки Ля Напуль. Каннський палац фестивалів — на йогo сходинках побували найвідоміші люди сфери кіномистецтва. А про золоту пальмову гілку- символі і головний приз Каннського кінофестивалю мріють актори і режисери всього світу. Ми зможемо зробити сувенірні знімки на червоній доріжці і прогулятися по Круазет. Саме час заглянути на це свято життя… Сен-Поль-де-Ванс! Місто пишається своєю середньовічною архітектурою і особливою доброзичливістю жителів! Сен-Поль-де-Ванс притягує, наче магніт. Антіб – дивовижно приємне містечко — затишний і милий, в ньому знаходиться найбільший яхтовий порт на Лазурному березі.
Переїзд на нічліг. Ночівля.

День 5. Жирона – Сарагоса

Сніданок. Переїзд в Іспанію. В Іспанії в одну гримучу суміш сплелися фламенко і корида, сучасні міста і вікові традиції, відвага Дон Кіхота і вірність Санчо Панси, палкість Кармен і неповторність Дон Жуана. Відпочинок в Іспанії — це танці фламенко, зустріч з сонцем, хорошою кухнею і іспанськими винами, з гостинністю і радістю життя. При бажанні всієї групи:

Легенди Жирони (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)

Цей старовинне, засноване ще римлянами місто все оповите легендами, міфами, і населене казковими персонажами, часом досить оригінальними. Ми побачимо надзвичайно красивий історичний центр Жирони, дізнаємося, як за допомогою одного лише поцілунку стати громадянином міста, ніж роздратував Геракла Жирон (трьох-тілий засновник Жирони), як мухи врятували місто від французької навали, де залишив свій останній відбиток ноги Ісус Христос, де придумали каббалу і багато іншого про фантасмагоричних героів цього міста.
Переїзд по Іспанії.
Екскурсія Саме іспанське із всіх міст Іспанії — Сарагоса (входить у вартість туру)

Екскурсія в саме іспанське зі всіх іспанських міст — Сарагоса. Сарагоса — це особливе місто, п’ятий за величиною в Іспанії. Минуле — далеке і порівняно недавнє — тут тісно переплелося з днем нинішнім, утворивши необоротну зв’язок часів і пам’яті людей різних поколінь. В архітектурному вигляді Сарагоси переважають невисокі масивні будівлі, з’єднані довгими колонами. Бруковані площі, старовинні палаци і собори, торгові вулички, дихаючі історією і зберігають безліч таємниць, чекають нас.
Ночівля.

День 6. Мадрид – музей Прадо – Толедо

Сніданок.

Екскурсія Мадрид — Серце Іспанії (входить у вартість туру)

Нас чекає велична столиця, місто мрії, місто радості, романтики, мрій і фантазій. Чарівність старих вулиць і площ. Літерaтурние кафе і старовинні бари, традиція тапас і фламенко, що вирує пласа Майор і Пуерта дель Соль, символ міста-Ведмедиця у суничного дерева. «Мадрид і я — паримо під звуки танго, парк Де Ретіро нам — любові манеж… Я віддаюся Мадриду без залишку… Без сліз… Без обіцянок… Без надій…».
У вільний час рекомендуємо:
Сталевий блиск Толедо (Дорослий: 46€ / Діти: 36€)
Бути в Іспанії і не бути в Толедо? Це не про нас. Корона Кастилії і світло всього світу — так колись називали Толедо, древню столицю Іспанії. Час тут зупинився — місто так і залишився в XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни. Ті ж численні майстерні і майстри, які прямо у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодна зброя зі знаменитої толедської стали. Огляд церкви Сан-Томе, де зберігається найбільше полотно художника Ель Греко. Толедо не вказує тобі відразу всі свої скарби, а немов би знехотя відкриє спочатку одне, потім інше, і раптом, коли нічого вже не чекаєш, розсипав перед тобою всю скарбницю…
Скарби Мадриду (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Автобусна екскурсія по самим цікавим куточками Мадриду. Площі Колумба та Іспанії, бульвари Реколетас і Кастельяно, пасео Прадо, арена «Лас Вентас», храм Дебот, Сан-Франциско Гранде, вокзал Аточа. Цікаві історії та зупинки на фото.
Можливість відвідати музей Прадо (вх. Квитки опл. Дод.). Прадо має найбагатшу колекцію творів мистецтва, багато з яких відносяться до числа великих шедеврів. Ночівля.

День 7. Кордова

Сніданок. Переїзд в Андалусію.

Екскурсія Серце Андалусії Кордова (входить у вартість туру)

Минаючи родючі долини, виноградники і здаються безкрайніми оливкові поля, ми потрапимо в серці Андалусії — Кордову. Тут найбільша і стародавня мечеть Європи, старовинний білий квартал Худерія. Стіни Алькасара щорічно притягують мільйони відвідувачів з усього світу. Кордова одна з перлин Андалусії, це не тільки історичний і культурний центр Іспанії, це просто неймовірно гарне, затишне і привабливий у багатьох відношеннях місто, тут дуже помітно для ока колишнє арабський вплив.
Переїзд на узбережжя Коста дель Соль. Відпочинок на морі! Курорти Коста-дель-Соль в перекладі з іспанського «Сонячний берег». Це узбережжі вибрали для своїх резиденцій багато голлівудських зірок, тут шикарні пляжі і королівський відпочинок. Поселення в готель.
Відпочинок на морі на узбережжі Коста дель Соль.
Вечеря. Ночівля.

День 8. Севілья

Сніданок. Відпочинок на морі на узбережжі Коста дель Соль.

Столиця Андалусії — Севілья (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Тут все най-най-най. Сама захоплююча корида, найпристрасніша фламенко. Найдорожчі і розкішні палаци Севільський знаті, найбільший готичний собор, найкрасивіша церква, сама неповторна архітектура, найзнаменитіші пам’ятники, які охороняються ЮНЕСКО. Ми полюбимо Севілью за один день.
Королівський Алькасар (дод. оплата)
Можливість познайомитися зі стилем життя родовитої іспанської знаті. Протягом шести століть палац Алькасар залишався резиденцією іспанських королів.
Вечеря. Ночівля.

День 9. Сеута

Сніданок. Відпочинок на морі на узбережжі Коста дель Соль.

Сеута — Африканська перлина Іспанії. (Дорослий: 100€ / Діти: 80€)
Прямо навпроти Гібралтару, але вже на іншому континенті, на семи пагорбах стоїть Сеута. Африканський фортпост країни, який  рахує свої роки від 1000 р. до н.е. е. Хто тільки не воював за цю стратегічний клаптик землі. Починаючи від фінікійців, греків, карфагена і, закінчуючи, португальцями, маврами і іспанцями. Сеута тісно пов’язана з міфами і легендами і тут знаходиться другий Геркулесів стовп — гора Ача. Екскурсія в Сеуту цікава своєю історією,  своїми пейзажами, морем, екзотикою. Ми пройдемо по місту, де побачимо фортифікацію з каналами, собор міста, головну комерційну вулицю, будинок драконів, оглядовий майданчик з видами на Марокко.

Вечеря. Ночівля.

День 10. Ронда

Сніданок. Відпочинок на морі на узбережжі Коста дель Соль.

Білі села Андалусії (Дорослий: 46€ / Діти: 36€)
Білосніжні, затишні поселення розкинулися серед гірських масивів, живописно вписуючись своєю архітектурою в прекрасний природний ансамбль. У кожного містечка своя історія, свої особливості, свої визначні пам’ятки. Ронда — справжня Андалусія, місто над прірвою, в якому збереглися як арабські, так і римські побудови. Одне з найбільш пам’ятних місць, своєрідна візитна картка цього міста — Новий Міст! Звідти відкриваються просто приголомшливі види на околиці, та й сам міст являє собою настільки величне видовище, що спочатку навіть не віриться, що його створили люди! Сетеніль — уявіть собі місто в скелі! Таке важко уявити!
Вечеря. Ночівля.

День 11. Гранада

Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія Гранада — місто на трьох пагорбах (входить у вартість туру)

Зал юстиції, зал послів, гіпсовий дворик, дворик дівчат — життя і долі цілих поколінь. Далі наш шлях лежить в Гранаду — місто, на трьох пагорбах, які згідно з легендою, своєю формою нагадували відкритий гранат, звідси і назва цього міста. Тут гармонійно поєднуються незвичайної краси пейзажі, будівлі старовинної архітектури, різні релігії та культури. Тут можна побачити як андалузький фламенко так і східний танець живота. Місто, в якому все співає «від води фонтанів, до листя дерев».
Палац Альгамбра або сади Хенераліфе (дод. оплата)
У перекладі з арабського його назва означає «червоний камінь». Альгамбра не просто палац, це місто, що підноситься над старою Гранадою — стародавньою столицею емірів і султанів. Біля підніжжя стін розбиті сади, зведені павільйони. Все місто пронизаний неповторною атмосферою старовини. Хитромудра ажурна обробка каменю створює відчуття легкості, палац втілив в собі кращі риси арабського зодчества і європейського Ренесансу.
Переїзд на нічліг. Ночівля.

День 12. Валенсія – Барселона

Сніданок.

Екскурсія Валенсія — неймовірна, проте реальна (входить у вартість туру)

Історія Валенсії налічує понад 22 століть. Римляни, варвари, маври, іспанці залишили свій слід в історії міста. Розквіт Валенсії припадає на XV-XVII століття, саме тоді королівство Валенсія стає одним з найважливіших центрів європейської торгівлі. Сьогодні Валенсія — це другий за величиною порт Іспанії.Маври називали Валенсію з її м’яким кліматом і чудовою природою раєм на землі. Ритм життя тут по-південному неквапливий — трохи курортний, трохи провінційний. Тут прекрасна архітектура, свіже повітря, багато зелені. Валенсія нам сподобається своєю історією, сонячними пляжами з ніжним, золотистим піском і привітним прийомом.
Переїзд в Барселону. Вільний час для прогулянок.
Вечірня Барселона. (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Барселона при світлі дня і Барселона вечірня — два абсолютно різних міста. Ми проїде по вечірньому місту, якщо нам пощастить — побачимо шоу співаючих фонтанів. І піднімемо по келиху сангрии за прекрасний вечір!
Ночівля.

День 13. Барселона

Сніданок. Вільний час в Барселоні.

Барселона і море. Борн, Барселонетта. (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Історія Барселони була завжди пов’язана з морем. До 15 століття у міста не було свого постійного порту … Про це та багато іншого наша історія. Екскурсія і за двома «морським» районам міста Борну і Барселонети. Серце старої Барселони- Борн. Вузькі середньовічні вулички, оригінальні патіо (внутрішні дворики), сходи, прикрашені ажурним кам’яним різьбленням провідні на «planta principal» (головний поверх). Вслухайтеся в назви вулиць Борна: вулиця злолотоковалів, дзеркальників, Капелюшників, Канато-плетільників… Чарівно… Далі-Барселонета-унікальне місце, де завжди пахне морем. Тут знаходяться численні рибні ресторанчики, де можна спробувати смачні морепродукти, свіжу рибу і страви іспанської кухні. Уздовж набережної вуличні музиканти влаштовують свої концерти. Тут панує гарний настрій і завжди з’явиться бажання танцювати і підспівувати ім. Зовсім недалеко знаходиться чудовий пляж. Ласкаве море, теплий пісочок- тут ми наповнимося духом істинної Каталонії і моря. Час для сангрії і відпочинку на морі.
Бажаючі можуть відвідати Акваріум (вх квиток). Тут мешкає 11 тисяч морських створінь. Всі акваріуми тематичні. Головною визначною пам’яткою є гігантський океанаріум, через який веде довгий 80-метровий скляний тунель. Створюється відчуття, ніби йдеш по морському дну, а зверху пропливають акули, скати і інша океанська живність.
Сонячна Барселона (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Наш маршрут пройде найцікавішими місцями Барселони. Панорамна Барселона — дивовижно красиве місто. Ми дізнаємося історію римської колонії Барсіно, познайомимося з кварталами Ешампле, Тріумфальною аркою. Парк Сіутадея, Барселонетта з відомим пляжем і морським кварталом, площа Іспанії. Олімпійське Кільце, Набережна Колумба, Олімпійський Порт. Зупинки на фотопаузи.А з гори Монтжуік зможете зафіксувати на пам’ять панорамний вид на Барселону.
Гауді і його творіння (Дорослий: 26€ / Діти: 26€)
Воістину, генії божевільні. Каса Міла, Каса Батло, Храм Святого Сімейства, Парк Гуель. Мільйони людей будують подумки повітряні замки з піску, але тільки один зумів втілити свої мрії в реальність. Нас чекає нестримний політ думки і продуманість найдрібніших деталей.

Переїзд по Іспанії. Ночівля.

День 14. озеро Гарда – Верона – парк розваг Гардаленд

Сніданок. Переїзд в Італію.

Озеро Гарда. Сірміоне.
Нас чекає шедевр природної краси — озеро Гарда
Перлина озера Гарда — казковий курортне містечко Сірміоне. Через ворота древнього замку, оточеного водою, ми потрапимо в Сірміоне. Середньовічний вигляд міста і атмосфера древньої епохи роками надихали письменників. Можлива прогулянка на катері (доп оплата).Відпочинок на озері.

У вільний час рекомендуємо:
Італійський Діснейленд – Гардаленд (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Найзнаменитіший в Італії парк розваг: гірки, атракціони, гойдалки, каруселі сприяють веселому проведенню часу. Тут також відбуваються вистави за участю дельфінів, проводяться балети на льоду, лицарські турніри, битви піратських вітрильників … Нас чекають американські гірки, таємниці пірамід майя, підземні річки, таємничий замок чарівника Мерліна. Чи готові зануритися в дивовижний підводний світ ?! Так? Тоді нам неодмінно потрібно потрапити в Акваріум на озері Гарда (вх квиток). Приготуйтеся зовсім близько розгледіти барвистих морських зірок, таємничих акул, і граціозних скатів. Тут ми дізнаємося про існування морських драконів! Акули будуть пропливати занадто близько, прямо над головою.
Верона – столиця закоханих (Дорослий: 30€ / Діти: 26€)
Сьогодні перед нами відкриються «Ворота Італії». Це надзвичайно благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного… У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як в героїв Шекспіра.
Переїзд на нічліг. Ночівля.

День 15. Грац

Сніданок. Переїзд по Австрії. При бажанні всієї групи:

Грац – таємна любов Австрії (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)

Багатовікова історія… адже Грац — колись блискуча резиденція Габсбургів… Ренесансні дворики, затишні середньовічні вулички, прекрасна панорама з замкової гори Шлоссберг і звичайно ж — Символ міста — годинникова башта з оригінальним годинниковим механізмом. Саме тут багато жителів міста вперше поцілувались.
Термальні джерела Bad Blumau. (вх. квиток)
Недалеко від Грацу, в лісовій зоні, в самому центрі штірскіх термальних джерел знаходиться бальнеологічний курорт Блюмау (Bad Blumau). Термальні басейни Бад-Блумау з багатою мікроелементами водою творять чудеса. Якщо ми хочемо позбутися втоми- це те, що нам треба! Прямо на джерелі побудували унікальний готельний комплекс. Його спроектував знаменитий  архітектор Фриденсрайх Хундертвассер. В результаті в Блюмау побудований дивовижний готель, в якому немає двох прямих ліній, готель вписаний в пагорби, на даху зеленіє трава і ростуть дерева, а відпочиваючі гуляють по стежках, які проходять прямо через дах готелю. А басейни заповнені термальною, цілющою, високо мінералізованою водою. Місце вийшло унікальне і нереально красиве! Вода в термальних басейнах однаково тепла круглий рік. Відвідувати термали можна без проживання.
Переїзд на нічліг. Ночівля.

День 16. Львів

Сніданок. При бажанні групи відвідування супермаркету. Виїзд в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).

Дата
Ціна
До 16 років
18.09 (09:30) - 03.10.21
27518 грн
25760 грн
21.10 (09:30) - 05.11.21
27518 грн
25760 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.