Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Скандинавські казки + 8 фьордів + 2 льодовика + відомі дороги: Тролів, Орлів та Атлантична!

Данія
Норвегія
Польща
Швеція
Львів - Гданськ - Стокгольм - Крістіасунд - Атлантична дорога - Олесунн - Дорога Тролів - Гейрангерфьорд - дорога Орлів - льодовик Бріксдайл - льодовик Нігардсбрін - Берген -  Флом - Осло - Копенгаген - Львів
Без нічних переїздів
11 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів – Торунь – Гданськ

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Переїзд в місто, де народився Микола Коперник — Торунь.

Запрошуємо на екскурсію Пряникове містечко — Торунь (Дорослий: 16€ / Діти: 16€)

Будинок і університет Коперніка, Староміська площа, ратуша, костел св. Яна, в якому зберігається знаменитий дзвін «Tuba Dei» (Сурма Господа), другий в країні за величиною після краківського Сигизмунда (7 тонн). Торунь славиться і єдиною в Польщі «пізанською» вежею, лише називається вона тут Krzywa Wieza (крива вежа). Рекомендуємо спробувати один із найсмачніших кулінарних символів Польщі — торунські пряники!

Переїзд в місто неповторної краси — Гданськ. Поселення в готель. Ночівля на території Польщі.

День 2. Гданськ – Мальборк – Сопот

Сніданок. 

Оглядова екскурсія Золоті Ворота Речі Посполитої — Гданськ (входить у вартість туру)

Старовинна Королівська дорога прикрашена Золотим будинком, Двором легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі перед якою місцеві жителі вітали королів! Скарб Гданська — Марьяцький храм — другий за величиною і красі собор в Європі, з вежі якого кожну годину лунає чарівний передзвін.

Пропонуємо відвідати:

Подорож по середньовіччю — замок Мальброк (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости зберігають ауру загадковості і чарівності… А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесе нас у часи могутності хрестоносців!
Бурштинова перлина Балтики — курорт Сопот (Дорослий: 23€ / Діти: 18€)
Неймовірно затишний і красивий Сопот — «музична перлина Балтики», містечко прекрасних піщаних пляжів, ласкавого сонечка і Міжнародного Пісенного Фестивалю. Прогулянка по пірсу найдовшому в Європі, який пролягає на кілька сотень метрів в море — вишукане місце для романтичних побачень, зустрічі сходу та заходу сонця…
Переїзд в порт. Ніч на поромі. Нас чекає Швеція — країна озер і бурхливих річок, тисяч маленьких островів і жвавих міст.

День 3. Стокгольм

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Переїзд в королівську столицю Швеції – Стокгольм. Ми хотіли казку, ось тому ми і тут.

Пішохідна екскурсія по Gamla Stan (входить у вартість туру)

Пішохідна екскурсія по центральній частині міста «Gamla Stan -серце Стокгольма». Звідки виникла назва Старе місто? Середньовічні вулички і площі тут мають особливу магію. Прогулюючись по ним, з головою зануримося в атмосферу унікальних і неповторних архітектурних споруд, соборів, пам’ятників і скульптур, які зберегли пам’ять про безліч історичних подій, таємниць і загадок, разючих історій і дивних фактів.

Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:

Місто на воді — Стокгольм (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)
Королівський палац, набереженая озера Мелером, фото на тлі озера і Ратуші. Ми піднімемося на оглядовий майданчик, звідки відкриється панорамний вид на місто, побачимо будинок, в якому Нобель винайшов динаміт, Оперний театр на острові Юргарден, посольський квартал, зробимо чудові фотознімки.

Стокгольмська Ратуша (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Це не тільки місце засідань уряду міста, але і місце проведення знаменитого Нобелівського банкету.
Королівський Стокгольм (Дорослий: 38€ / Діти: 28€)
Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи. Ми зайдемо в Скарбницю і зможемо дізнатися, чому Шведський король не носить корону на голові.
Таємний Фрегат Vasa (Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
Нас чекає єдиний у світі корабель 17-го століття, який  зберігся до наших днів. Він мав уособлювати гордість королівського флоту. Але… Про це наша історія.

Ночівля на території Швеції.

День 4. Стокгольм – Сигтуна

Сніданок. Вільний час. Пропонуємо відвідати:

Легендарні Сигтуна і Упсала (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
На березі озера Меларен розташувалась перша столиця Швеції — Сігтуна — «місто-колиска» могутніх воїнів вікінгів. Чарівне провінційне містечко дбайливо зберігає давню культуру і історію … Далі нас чекає знайомство з красунею Упсалі. Головна окраса міста — Упсальський кафедральний собор. Собор вважається одним з найстаріших храмів країни, а висота 118,7 м робить його найвищим в Скандинавії. Довгий час собор використовували для коронації правителів, а зараз тут проводить служби архієпископ Швеції. Грандіозний собор в готичному стилі вражає розкішшю інтер’єру і тонкістю ручних розписів, які покривають стіни і вівтар. І це ще не все … адже нас чекає в гості ще й частина старої Упсали з множин старовинних будиночків, храмів і «шведських пірамід», які розкажуть нам свої історії. Переїзд в провінцію Даларна «саму шведську Швецію», де мальовничі вигини озера Силья і гірський ландшафт створюють незабутні краєвиди.

Королівський Дротнінхольм. (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Їдемо на прийом в літню резиденцію королівської сім’ї — палац Дроттнінгхольм Королівський острів — поєднання шарму і натхнення, він запрошує помилуватись шедеврами палацового ансамблю: фонтаном Геркулеса з бронзовими фігурками, Китайським павільйоном, палацовим театром, а також бароковим та англійською парками.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля.

День 5. Крістіансунн

Сніданок. Виселення з готелю. 

Нас чекає країна ідеальної природи: водоспади і гори, льодовики і північне сонце! На схід від Сонця і на Захід від Місяця — Будинок духів і ельфів, лісовиків і тролів, лисиць і красуні Хулдри… Це земля Норвезьких казок! Переїзд в місто, який розташований на чотирьох островах в Атлантичному океані Крістіасунд, столицю регіону Нурмере… Через колоритні острівні поселення, глибокі фіорди, високі гори ми їдемо в регіон Крістіансунд і Нурмере. Сам місто Крістіансунд, побудований на чотирьох островах у самого океану, а з материком з’єднаний мостами і тунелями.

Для всіх бажаючих:

Атлантична дорога (Дорослий: 38€ / Діти: 28€)
Для всіх бажаючих рекомендуємо відвідаємо місце неймовірної краси — чудову Атлантичну дорогу, яка удостоєна звання «Проект століття»! Кілька десятків петель по кромці океану, 12 химерно вигнутих містків, протяжність 8 кілометрів пронесуть нас крізь простір, даруючи насичене почуття яскравою краси. Місток за містком і дорога ніби ховається в води океану — захоплення немає меж!!! Але словами всю красу не описати, це потрібно бачити! Фотопауза.
Переїзд в готель. Ночівля на території Норвегії.

День 6. Олесунн – Гейранге- фіорд

Сніданок. Переїзд в місто Олесуннд.

Оглядова екскурсія Чудо — місто на трьох островах Олесуннд (входить у вартість туру).

Місто в стилі модерн, колись був знищений пожежею і ніби казкова птаха Фенікс відродився з попелу в новому вигляді. Місто на березі фьорда, заворожує своєю історією і незвичайною архітектурою, пішохідною вуличкою Гогата, мальовничим каналом Бросюнде, а численні башточки і шпилі, спрямовані в хмари, закрутять голову будь-кому…

Подорож в «країну Тролів» (входить у вартість туру)
Продовжуємо нашу подорож і їдемо в «країну Тролів» підкорювати відому і загадкову Дорогу Тролів. На нас чекають: одинадцять запаморочливих петель серпантину, підйом з ухилом в 12%, великі і маленькі поворотик на 180 градусів, прекрасний водоспад Стігфоссен … Незабутній момент: з оглядового майданчика відкриється панорама на всю дорогу тролів! Від такої краси перехоплює подих… Так! Це місце заслуговує статус: одне з найбільш фотографованих місць в Норвегії.
Далі нас чекає один з відрізків «Золотого маршруту» — Гейрангерфьорд. Частина шляху проходить по дорозі Орлов, звідки відкривається чудовий вид на гори і фіорд Хеллесюльта. Назва Гейрангерфьорд: «Ангер» по-Давньонорвезька «фіорд», «Гейр» — «наконечник стріли».
Подорож на кораблику по Гейрангерфьорду. (Дорослий: 48€ / Діти: 41€)
Захоплююча подорож на кораблику по Гейрангерфьорду — красивому фіорду в Норвегії. Ми пропливемо по насичено блакитний спокійній гладі фьорда, оточеній стрімкими скелями і засніженими гірськими вершинами, отримаємо задоволення видом гірських річок і фантастичними по красі водоспадами: «Фата нареченої», «Сім сестер» і «Наречений».
Ночівля на території Норвегії Поселення в готель.

День 7. Льодовик Бріксдайл – Льодовик Нігардсбрін – Водоспад Твіндефоссен

Сніданок. Виселення з готелю. 

Сьогодні нас чекають гучні водоспади і круті гори, засніжені дороги і льодовики, озера і вже знайомі глибокі фіорди… Переїзд в царство льодовиків! Пропонуємо відвідати:

Крижане чудо Бріксдайл (Дорослий: 48€ / Діти: 38€)
Величезні крижані брили, вік яких перевищує тисячу років, спускаються з висоти 1200 метрів в зелену долину Бріксдайл. Дивлячись на Бріксдайл, найбільше дивуєшся дивовижному кольором льоду: іскристий яскраво-блакитний, бірюзовий, що переходить в синій. Такий лід напевно багато хто побачить вперше в житті. Чисте повітря, напоєне водними бризками водоспадів, додасть нам сили! Після прогулянки ми зможемо посидіти в ресторанчику, випити чашечку кави, покуштувати місцеві делікатеси і продегустувати місцевий напій «Аквавіт». (Важливо: необхідно мати зручне взуття і одяг).
Переїзд в затоку, яку називають «Королем фіордів» — місто Согндал. Вільний час для відпочинку на фіорді.
Запрошуємо на екскурсію:
Підкорення Норвегії — льодовик Нігардсбрін (Дорослий: 43€ / Діти: 38€)
Нігардсбрін є найкрасивішим відгалуженням найбільшого континентального льодовика материкової Європи — Йостедалсбрін. Гірська дорога, поворот за поворотом, і ось він, сліпучий красень — льодовик Нігардсбрін, блакитні язики якого сповзають в зелені долини, перетворюючись в смарагдове озеро… Дорога до льодовика продовжиться поїздкою на моторному човні через смарагдове озеро Нігард або пішки. Кульмінація дня: пам’ятні фотографії біля найкрасивішого льодовика Норвегії — Нігардсбрін! (Важливо: необхідно мати зручне взуття і одяг). Повернення в Сонгдал.
Переїзд через найдовший в світі автомобільний тунель з космічними пейзажами в «кишеньках» (24,5 км). По дорозі в готель фотопауза у каскадного водоспаду Твіндефоссен, який тече по кам’яних терасах з висоти 150 метрів! Поселення в готель. Ночівля на території Норвегії.

День 8. Берген – Флом

Сніданок. Вільний час для прогулянок, риболовлі та відпочинку!

Пропонуємо відвідати:

Столицю фьордів — місто Берген (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Екскурсія по казковому та чарівному місту королівства тролів, оточений сімома горами і сімома фіордами. Шарм міста не залишить байдужим нікого: вузькі покручені вулички, сотні «пряникових будиночків», які розсипані по всьому місту і на схилах гір. Старовинний купецький центр Брігген, Ганзейська набережна і рибний ринок Фіскеторге, ласощі якого потрібно обов’язково спробувати! У вільний час рекомендуємо прогулянку на фунікулері до оглядової площадки гори Флейєн (вх. квитки опл. дод.).
Переїзд в район Согнефьорда.
Пропонуємо відвідати:
Поїздка Фломською залізницею. (Дорослий: 68€ / Діти: 48€)
20 років будівництва, 20 тунелів довжиною 20 кілометрів, 18 з яких прокладалися вручну. Ми побачимо все най-най — гори, річки, озера, водоспади і …фіорди… Під час зупинки у нас буде час насолодитися водною стихією неймовірної краси — водоспадом Кьосфоссен. І знову в дорогу… Здається, що більшої краси годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню.

Круїз на кораблику (Дорослий: 60€ / Діти: 55€)
Два мальовничих рукави Согнефіорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфіорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.
Панорамний майданчик Стегастейн (Дорослий: 36€ / Діти: 36€)
Ми поїдемо з Флому через Еурланн до незвичайного, вражаючого майданчику Стегастейн. Майданчик на 30 метрів виступає зі скелі, на висоті 650 м. над фьордом, і дозволяє насолодитись ні з чим незрівнянною панорамою. Це просто фантастика! Захоплюючий дух пейзаж стане прекрасним фоном для приголомшливих фотографій, і залишиться у Вашій пам’яті назавжди.
Ущелина Сталхейм (Дорослий: 33€ / Діти: 23€)
Нас чекає захоплюючий вид на ущелину Сталхейм, зупинка з видом на гарний водоспад Сталхеймсфоссен. Частування в одному з найстаріших готелів Норвегії.
Переїзд в готель. Ночівля на території Норвегії.

День 9. Осло

Сніданок. Переїзд в неповторну столицю Норвезького королівства — Осло, яка розкинула свої затишні володіння посеред мальовничих пагорбів, сорока островів і безлічі озер, в глибині однойменного фіорду! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів — Осло». В Осло з’єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми… Є можливість відвідати на вибір:

Автобусна екскурсія Місто чотирьох королів Осло (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

Місто чотирьох королів — велика прогулянка по Осло . Ми побачимо чудові місця, будемо слухати цікаві історії і робити зупинки на фотопаузи.

Парк скульптур Густава Вігеланна (Дорослий: 26€ / Діти: 26€)
Унікальний парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Наш екскурсовод знає, про що думають і чим живуть ці скульптури… Під час екскурсії пропонуємо відвідати трамплін Хольменколлен (Трансфер 13 €). Трампліну

Норвегія очима художників. (Дорослий: 18€ / Діти: 18€)
Екскурсія в національну галерею, де представлені роботи відомих норвезьких художників, твори Мунка, а також найдорожча картина в світі «Крик». Вся ця краса викликає загальне захоплення і похвали сучасників. Про це наша історія…
Поселення в готель. Ночівля на території Швеції Переїзд в неповторну столицю Норвезького королівства — Осло, яка розкинула свої затишні володіння посеред мальовничих пагорбів, сорока островів і безлічі озер, в глибині однойменного фіорду! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів — Осло». В Осло з’єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми…

День 10. Копенгаген – Кронборг

Сніданок. Переїзд в Данію. Пропонуємо відвідати:

Таємниці і легенди Королівських Замків (Дорослий: 48€ / Діти: 48€ + вх. квиток)
Замок «Гамлета» — Кронборг, а також неймовірної краси — Фредеріксборг !!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II — палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, за прогулянкою по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм — романтика тут всюди… Морські хвилі і зелені береги, а над ними височить могутній і неприступний, величний і романтичний замок Кронборг — «Коронний замок» датських королів. Відома по шекспірівської трагедії «фортеця Гамлета -» Ельсіоноре «»: строгі фасади, кутові вежі, міфологічний «Сплячий вікінг», а також фортечний вал, на якому зізнаються в коханні один одному бронзові статуї Гамлета і Офелії.
Оглядова екскурсія Копенгаген — місто королівських чудес (входить у вартість туру)
Для тих, хто хоче детально пізнати Копенгаген, відчути його неповторну атмосферу. Площа біля ратуші, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглою вежею, яка зберігає багато історій, одним із символів міста — будівлею Біржі, церквою Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена…
Рекомендуємо відвідати Прогулка на кораблике (Дорослий: 18€ / Діти: 18€) — здійснити прогулку на кораблике «По каналах Копенгагена»
Переїзд в порт через протоку Балтійського моря по грандіозному Ересуннському мості з прилеглими до нього тунелями й естакадами (3,5 кілометра дороги проходить через тунель, 8 кілометрів над водою і 4,5 кілометра по штучному острову — ось воно, чудо інженерної думки !!! ) Прибуття в порт. Орієнтовно о 20:00 розміщення на борту порома і відправлення в Польщу. Ночівля на поромі.

День 11. Львів

Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. Переїзд по території ПольщіПовернення в Україну. Перетин кордону. Час прибуття до Львова після опівночі (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал.

До нових зустрічей!

Дата
Ціна
До 16 років
19.09 (08:00) - 29.09.21
20231 грн
19272 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.