Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Оповіді Волині… з відпочинком на Шацьких озерах!!!

Україна
Київ - Дубно - Рівне - Клевань - Луцьк - Шацьк - Біловіжська Пуща - Київ
Без нічних переїздів
7 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Київ – Житомир – Рівне – Дубно – Луцьк

Збір у Києві. Місце зустрічі: Київський залізничний вокзал–Південний, при виході біля фонтану. Виїзд в тур. По маршруту зупинки для посадки туристів в Житомирі, Рівному (час і місце посадки буде вказано додатково в інфолисті). Пропонуємо відвідати:

Дорога замків (Дорослий: 200грн. / Діти: 160грн. + вх. квиток)
Нас зустріне Замок князів Острозьких-Любомирських в Дубно. Як свідок багатьох історичних подій, замок зберігає пам’ять про відомих особистостей. Сюди неодноразово приїжджали польські королі та російські імператори, українські гетьмани та австрійські цісарі. Стародавній замок в Дубно став частиною історії декількох народів. Замок оточений оборонним ровом, через який перекинуто міст, що веде до воріт і надбрамного корпусу. За стінами замку ми побачимо палац Острозьких і палац Любомирських, в якому збереглася ліпнина італійського майстра Д.Мерліні. Існує ціла система підвалів, підземних ходів і навіть кімната тортур.Також нас чекає загадковий і таємничий Тараканівський форт – у минулому, шедевр інженерно-військового мистецтва. Форт був побудований за наказом Олександра ІІІ, для захисту львівської залізниці. Тараканівський форт за формою нагадує ромб. Зовні його оточує широкий і глибокий рів з земляними валами, які укріплені потужними стінами. По периметру Тараканівського форту розташовувалися каземати, які були оснащені опаленням, вентиляцією, водопроводом і каналізацією. У них могло вільно поміститися близько 800 осіб. Тараканівський форт буквально весь порізаний численними підземними ходами і колодязями. Це робить його по-своєму таємничим, і породжує безліч нових легенд та розповідей.
Поселення в готель.

День 2. Луцьк – Тунель кохання

Сніданок. Вільний час в Луцьку.

Моє приємне відкриття – Луцьк (вх. квиток)
Луцьк – одне з найдавніших українських міст, столиця Галицько-Волинського князівства і просто дивовижне місто. Головна пам’ятка міста – Луцький замок, або замок Любарта – один з найбільш збережених замків України. Це унікальна пам’ятка архітектури, стіни якої бережуть спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. Трохи пройшовши мощеною вулицею, ми побачимо Кафедральний собор Петра і Павла. Недалеко від собору знаходиться будинок Косачів, де жила Леся Українка і Лютеранська кірха – церква німецьких колоністів ХХ ст. А в тихому провулку біля самої річки Стир розташувався химерний будиночок – місцевий «Будинок з химерами».
Пропонуємо відвідати екскурсії:
Тунель кохання (Дорослий: 200грн. / Діти: 160грн.)
Одне з тих місць на Україні, яке незмінно притягує справжніх романтиків. Сплетені гілки, в ряд посаджених дерев, утворили стіни і стелю, барвисто і акуратно сформувавшись в справжній тунель. Ліс, що утворив «Тунель кохання», тягнеться приблизно один кілометр. Сама залізниця тягнеться на 3 км і з’єднує село з деревообробним комбінатом. По дорозі регулярно курсує потяг заводу – частий учасник фотографій з «Тунелю кохання».
Моя медова казка (Дорослий: 100грн. / Діти: 80грн.)
Єгипетська цариця Нифертіті, за легендами, вмивалася тільки медом з молоком… Хочете знати більше?! Тоді запрошуємо всіх бажаючих послухати цікаві факти та історії про мед та його особливості, почастувати справжнім питним медом, приготованим за стародавнім козацьким рецептом. Також нас чекають різноманітні настоянки, ексклюзивні медові смаколики для дорослих і дітей, а також медова косметика, яку можна спробувати на смак! Подаруйте собі вечір здоров’я і задоволення!

День 3-6. Відпочинок на Шацьких озерах

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в сторону Шацьких озер. Поселення у готель. Вільний час. Відпочинок на озерах. У вільний час пропонуємо відвідати наступні екскурсії (оплачуються додатково):

І оживуть тут казки (Дорослий: 680грн. / Діти: 480грн. + вх. квиток)

Біловезька Пуща – одна з найвідоміших пам’яток Білорусії, первісний лісовий масив, що вражає своєю площею (500 тис. км2). Якщо вірити, що дерева можуть зберігати пам’ять про події старовини, то можна тільки уявити, свідком якої кількості подій був цей ліс. Адже самим «молодшим» деревам – більше сотні років, а «старожили» підбираються до ювілею 600 років. Майже відразу біля входу знаходиться музей природи, а далі прямуємо до вольєрів, стежка вздовж яких, тягнеться аж на два кілометри! Бажаючі можуть відвідати садибу Діда Мороза (вх. квиток 6 €). Вхід на територію маєтку охороняють Дуб-Дубович і В’яз-В’язович, на території садиби росте, як заявляють в парку, найвища в Європі 40-метрова ялина, якій 120 років. Її прикрашає безліч ліхтариків, а на Новий Рік навколо неї водять хороводи. А ще тут є галявина, де навколо багаття встановлені скульптури Дванадцяти Місяців. Якщо підійти до скульптури, що символізує місяць народження, і прошепотіти заповітне бажання, то місяць допоможе його виконати!
Поліські джунглі (Дорослий: 430грн. / Діти: 430грн.)
Екскурсія на туристичних байдарках. Незаймані куточки природи завжди приваблювали до себе мандрівників: шукачів пригод і романтики. Одним з таких куточків на території Шацького національного парку є озера Луки та Перемут. Подорожуючи цими водоймами ми ближче дізнаємося світ природи, познайомимося з його мешканцями. Адже озера Луки та Перемут – улюблене місце перебування лебедів, чайок, різноманітних диких качок, сірих і білих чапель і багатьох інших представників пернатого світу. Якщо у Вашому серці ще блукає дух пригод і романтики, якщо ви бажаєте опинитися віч-на-віч з природою – ця екскурсія саме для Вас.
Лабіринтами Шацьких озер (Дорослий: 160грн. / Діти: 130грн.)
Під час цієї екскурсії ми познайомимося з регіоном Шацьких озер – з його прекрасними і неповторними озерами, мальовничими лісами та їх мешканцями. Доторкнутися до світу науки Ви зможете під час відвідування радіотелескопу «Уран – 3», а під час перебування на території Петропавлівського чоловічого монастиря в с. Світязь можемо збагатитися духовно і просто помолитися. Подорож берегами декількох озер дасть можливість не тільки гарно провести час, а й розширить Ваш кругозір, а також збільшить знання в сфері різних природничих наук.

День 7. Київ

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в Київ. 19:00 орієнтовний час прибуття в Київ.

Дата
Ціна
До 16 років
11.08 (07:30) - 17.08.21
5355 грн
5206 грн
14.08 (09:30) - 20.08.21
5396 грн
5246 грн
17.08 (09:30) - 23.08.21
5452 грн
5301 грн
27.08 (11:30) - 02.09.21
5326 грн
5178 грн
05.09 (06:00) - 11.09.21
5326 грн
5178 грн
18.06 (11:30) - 24.06.22
5326 грн
5178 грн
07.07 (08:16) - 13.07.22
5326 грн
5178 грн
24.07 (07:30) - 30.07.22
5326 грн
5178 грн
06.08 (07:30) - 12.08.22
5326 грн
5178 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.