Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Три щасливих смайлика: Амстердам, Париж, Рим + Лазурний берег!

Бельгія
Угорщина
Німеччина
Італія
Монако
Нідерланди
Польща
Франція
Львів - Варшава - Берлін - Амстердам - Брюсель - Париж - Нормандія - парк «Діснейленд» - Версаль - Лазурний берег (Ніцца, Канни, Монако) - Флоренція - Піза - Рим - Ватикан - Венеція - Будапешт - Чоп - Львів
З нічними переїздами
10 днів
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів - Варшава

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд в Варшаву.
У вільний час рекомендуємо:
Пішохідну екскурсію Таємниці Загадкової Варшави (18€/13€) — романтичне, чарівне і таємниче Старе місто Варшави запрошує в гості. Тут важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці або по величезній декорації з затишними різнокольоровими будинками. Ми побачимо одну з найкрасивіших будівель, яку часто зображують на листівках Варшави.
Автобусну екскурсію Варшава — місто королів (23€/18€). Чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також одразу три королівські резиденції! Вся ця краса відбивається в річці Вісла, над якою височить символ польської столиці — Варшавська Сирена. Королівські Лазенки — Серце Варшави, найкрасивіший і найдоглянутіший парк у місті. Історія Лазенок починається з дерев’яної фортеці мазоеецкіх князів. Триста років тому, в 16 ст. тут жила Анна Ягеллонка, дружина польського короля Стефана Баторія; при ній тут з’явилася перша дерев’яна купальня. Нарешті, в 1623 р інший польській король Сигізмунд III Ваза побудував тут розкішний палац — Уяздовський замок. Місце було обрано не випадково — звідси відкривається прекрасний вид на закрут Вісли.
Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

День 2. Берлін

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в столицю Німеччини. 
Пішохідна екскурсія Відвертість Берліну по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму …
У вільний час є можливість відвідати:
Берлін крізь часи (26€/21€) Запрошуємо перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, величний Берлінський кафедральний собор, колона Перемоги, і — візитна картка Берліна — Бранденбурзькі ворота.
Таємничими стежками Берліну (18€/13€). Пропонуємо поглянути у зовсім нетиповий, «захований шматочок» Берліну, де дивовижним чином переплелись історія та сучасність. У цьому місці збереглись рідкісні для столиці Німеччини споруди XIX століття. Відвідаємо комплекс Хакских дворів: Софієнштрассе, Августштрассе, Фрідріхштрассе та інші дворики, які сьогодні являються не менш відомою архітектурною пам’яткою міста, де милуючись унікальністю забудов, сповна відчуваєте атмосферу та колорит старих прохідних вуличок.
Зачарований Берлін (23€/18€). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площі Берліна — Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях…
Всім любителям пива рекомендуємо екскурсію Пива багато не буває (30€/26€). Під час, якої ми познайомимося з історією пивоваріння та процесом виготовлення, дізнаємося що таке «метр пива» і спробуємо його на смак! Також нам розкажуть, чим берлінське пиво відрізняється від баварського, а закріпити свої пивні пізнання нам допоможе келих прохолодного пива і смачний вечерю в кращих німецьких традиціях!!!
Нічний переїзд в Амстердам.

День 3. Амстердам - Кекенхоф - Заансе Сханс - Волендам

Орієнтовно 08:00 приїзд в Амстердам.
Для всіх бажаючих оглядова екскурсія по місту — Скарби минулого і теперішнього Амстердаму (18Є/10Є). Старі «вигнуті» будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня моря, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій — вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
Рекомендуємо: прогулянку по мальовничим каналам Лабіринтами Амстелу (16 €).
Запрошуємо на фотопаузу в парк квіткової розкоші — Кекенхоф (18€ + вх.білет) — одне з найкрасивіших місць на планеті. Навряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається: алеї старих розлогих лип, струмки і мальовничі ставки, дзюрчання фонтанів, безперервний спів птахів і, звичайно, квіти!!! Квіти всюди — на клумбах, в павільйонах і оранжереях, і навіть на оточуючих парк полях. І все — таки це передати словами не можна, це потрібно побачити, відчути, вдихнути п’янкий аромат квітів і забрати з собою хоча б маленьку частинку цієї фантастичної квіткової феєрії! (сезонно).
Місцеві жителі кажуть «Хто не бачив провінції — той не бачив Голландії»! Екскурсія По «глибинці» Голландії! (30€/26€). Фольклорне село вітряних млинів — Заансе Сханс і рибальське селище — Волендам — це дві перлини Північної Голландії. Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П’ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки, багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах — це життя! Також ми подивимось, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо, як майстер вправно виріже дерев’яні черевички — кломпи, в яких голландці ходять до цих пір. Величезна колекція різних форм, розмірів та розмальовки — краще сувеніра годі шукати… Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище — Волендам — чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Селище, жителі якої живуть досьогодні в дерев’яних будиночках і ходять в національних костюмах. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним — старовинними рецептами!
Переїзд та ночівля в готелі.

День 4. Брюссель - Париж - Лувр - река Сена

Сніданок. Запрошуємо відвідати чарівне і романтичне місто на семи пагорбах, збудоване в формі серця, столицю Королівства Бельгії — Брюссель (21Є/16Є). Симфонія тріумфуючого блиску панує в районі Європарламенту з просторими парками і вулицями, на площі біля королівського палацу, в міській Ратуші, а також на найкрасивішій площі Європи — Гранд Платс. Вдень площа нагадує театр квіткового ринку, а ввечері — п’єсу гарного кохання і захоплення! 
Переїзд в місто — безмежного захоплення — Париж, місто, про яке неможливо забути… лише раз його відвідавши.
Оглядова екскурсія Магія Парижа! Париж стає рідним з першого погляду, з першого кроку його витертою бруківкою. Паризькі прогулянки заводять у минуле, в пам’ять серця, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з розкішних фільмів і книг, — все раптом оживає і наповнює серце трепетом! Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо… Місто повсюди розвішує сигнальні прапорці чужих спогадів, скороминущість пізнавання і мерехтіння почуттів…
Вільний час. Є можливість відвідати на вибір:
Світ мистецтва — світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври — Мистецтво краси — Лувр (26€+ вх.квиток) — один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля… Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська…
Щоб відчути ауру Парижа рекомендуємо прогулянку на кораблику по Сені (опл. додатково). Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів — аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
Хто не підіймався на монмартрський пагорб, той не знає Парижа! Екскурсія Монмартр… від мистецтва до романтики! (18€/13€). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною — Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати, площа Тертр з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, зображений на полотні. Немає місця більш принадного і хвилюючого… Вечірня програма Вогні нічного Парижа (26€/21€), під час якої ми зможемо насолодитись красою Парижа в вечірньому вбранні … Нас будуть підкорювати і захоплювати: велична Тріумфальна Арка, чарівництво моста Мірабо, Марсове поле, незрівнянні Єлисейські поля і оглядовий майданчик Трокадеро , район Ла Де Фанс, в закінченні екскурсії нас зачарує неперевершена красуня — мерехтлива Ейфелева вежа. Ночівля на території Франції.

День 5. Нормандія - Діснейленд - Версаль

Сніданок. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати на вибір:
Сентиментальна Нормандія (68€/48€). У цій милої дами мінливий і суперечливий «портрет». Ми зможемо побувати на березі теплого перлового моря, де приголомшливо красиві скелі узбережжя змінюються розкішними піщаними пляжами і мальовничими портовими містечками … Старовинний Руан — найбільше норманське місто. Тут, в Палаці Правосуддя судили легендарну Жанну Д’Арк. Нас чекає екскурсія по місту, після якої ми вирушимо в Довіль — до господаря морського узбережжя, в місто- «подарунок» втомленій від метушні аристократії. І на завершення — древній і працьовитий Трувіль — старовинне рибальське селище на березі протоки Ла-Манш … Нормандія не залишить нас байдужими… Повернення в Париж…
Велика автобусна екскурсія Все про Париж (26€/21€). Нас очікують: площа Конкорд, Великі та Малі палаци, будинок Інвалідів, величний Лувр, один з найкрасивіших театрів світу — Гранд Опера, церква Мадлен, і в завершенні прогуляємося по парку Пале Рояль. Побачивши всю цю красу, розуміємо, що Париж — казкова скриня шедеврів, які віками створювались найвідомішими в світі архітекторами, художниками і скульпторами… і це прекрасно!!!
Країну чудес — Діснейленд (23€ + вх. Квиток). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг — ми стаємо героями дивовижних пригод. Тут завжди бажані не лише діти, а й дорослі, тому що Діснейленд — це Країна вічних канікул, де ніколи не затихає музика, не слабшає свято і не вичерпуються веселощі…
Резиденцію королів — Версаль. Екскурсія Велич і розкіш — неповторний Версаль (30€ + вх. квиток) Запрошуємо на свято пишноти, у царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль — символ влади короля Сонця і обличчя Франції. Тут все грандіозно: величезний парк, незліченні статуї та басейни, безкінечні паркові алеї… «Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ прихиляється перед його красою. І може бути все, що зробив Людовік, було не даремно, адже інакше б ми ніколи не побачили раю на землі…».
Нічний переїзд на Лазурне побережжя.

День 6. Відпочинок на лазурному березі - Ніцца - Монако

Зупинка на сніданок (опл. додатково). Ах, цей Лазурний Берег — синонім блиску, краси і безкінечного задоволення… Вільний час.
Для всіх бажаючих рекомендуємо:
Ніцца — Королева Лазурного Берега (18€) — чарівна, витончена і ніжна: Англійський берег, Квітковий ринок, Площа Массена, старе місто, Замкова гора, Сад Альберта Першого , Набережна Сполучених Штатів … Вузькі вулички, будинки, які піднімаються вгору, арки з надбудованими над ними поверхами, сходи, що з’єднують хаотичні різного рівня споруди, крихітні площі з терасами ресторанів. Архітектура Ніцци наскрізь просякнута італійським духом. Маленькі магазинчики пахнуть духмяними травами Провансу, невеличкі ресторанчики кличуть своїми затишними залами, тераси піцерій захоплюють тротуари.
Розкіш і краса: Монако і Монте-Карло (48€/38€). Монако — напівказкове королівство, оточене скелями і морем. Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя …. Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І все всім задоволені. У Монако сильні світу цього крутять романи, програють дуже великі суми в казино і вдаються до інших радощів життя… Там на вулиці можна зустріти естрадних зірок, топ-моделей і спортивних чемпіонів.
Переїзд в чарівну і романтичну Італію… Ночівля на території Італії.

День 7. Флоренція - Піза - Рим

Сніданок. Нас чекає «квітуче» місто Флоренція.
Увага! Пересування на громадському транспорті! (квиток оплачується самостійно).
Оглядова екскурсія Місто італійського шарму — Флоренція. Це місто великих майстрів, символ епохи Відродження, де жили і творили справжні генії — Мікеланджело, Челліні, Джотто. Ми побачимо геніальні шедеври архітектури — Площа Синьорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фьорі, дзвіницю Джотто, Базиліку Санта-Кроче, усипальню великих людей Італії, старий міст Понте Веккьо із численними золотими крамничками. А десь далеко лунають ніжні звуки органу і спів вуличних музикантів, прямо на мостових місцеві художники малюють свої картини, в ресторанчиках веселі господарі пригощають тосканським вином, а на галасливих ринках очі розбігаються від великої кількості сувенірів…
Рекомендуємо екскурсії:
Флоренція як на долоні (23€/18€). Пройшовши по мосту Понте Веккіо, ми потрапимо на інший берег річки Арно, і відчує дух інший, не туристична Флоренція! Вишуканість і гармонія на кожному кроці, і в той же час — спокій і розміреність буденного життя флорентійців. Проходячи по тихих вуличках з майстернями ремісників, біля грандіозний палац Пітті, ми піднімемося на площу Мікеланджело, звідки приголомшливий вид на місто, що потопає в променях сонця…
Слідами Медічі (23€ + вх. квиток). Авторська екскурсія з відвідуванням найяскравіших об’єктів Флоренції. Нас чекають Кафедральний собор, церква Санта Репарата і Сан Лоренцо, Палац і усипальниця Медічі, квартал Данте Аліг’єрі, площа і Санта-Кроче, а також відвідування флорентійського ринку!
Екскурсію в перлину Італії — знамениту Пізу (38€/30€) Чарівно гарне місто притягує своєю загадковістю і вражає шедеврами «Площі Чудес»: перший італійський храм — Біломармуровий Домський собор, Баптистерій, і знаменита на весь мир Пізанська вежа. «Таємниче місто з білого мармуру» — так називають Пізу сотні туристів, які кожен день приїжджають «підтримати» падаючу вежу. Переїзд в чарівну і романтичну Італію … «Всі дороги ведуть до Риму»! Ми оговтується в древню столицю Римської імперії, в місто — шкатулку, повну перлин…
Переїзд в Рим. Посеклення та ночівля на території Італії.

День 8. Рим - Ватикан - Колізей Рим

Сніданок.
Увага! Пересування на громадському транспорті! (квиток оплачується самостійно).
Екскурсія Натхнення і захват — місто Рим! Нас чекає справжнє велич шедеврів архітектури, що дійшли до нас крізь глибину століть… Зовнішній огляд Колізею, Пантеону, Римського форуму, замку Святого Ангела, фонтану Треві, арки Констянтина і Капітолія — від пишноти і краси захоплює дух… І розуміємо, що Рим не таке місто, як всі інші. У нього є своя чарівність, яку важко визначити і яке належить тільки йому одному — «Вічному Місту» … У вільний час рекомендуємо екскурсії на вибір:
Держава Ватикан «Дотик до вічності» (36€+вх. квиток) — найменшу країну в світі, на території якої живе найвища в світі духовна влада. Зручно вмостившись на правому березі Тібру, Ватикан повністю незалежний від Італії. У нього своя залізниця, монети, своє телебачення, газети, закони, правила і поліція. Ми зробимо прогулянку по святих місцях маленької країни — Собор Святого Петра, музеї Ватикану, де зібрані колекції шедеврів різних епох, і звичайно неперевершена Сикстинська капела…
Рим — місто Імператорів (23€+вх. квиток). Грандіозний Колізей — колись амфітеатр для гладіаторських битв, сьогодні символ величі і могутності міста, Римський і Імператорський Форуми, Капітолійський пагорб — священне місце богів — мета всі звитяжні полководців. Ми дізнаємося історію Древнього Риму, таємниці і легенди, що зберігає в собі це прекрасне вічне місто…
Базиліки Риму (26€/23€). Найзнаменитіші храми Риму, які вражають своєю розкішшю і красою. Базиліки, в які прагнув кожен подорожній, тільки для того, що б доторкнуться до святості. Їх багатство і унікальні шедеври роками притягували любителів мистецтва…
Пішохідна екскурсія Богемний Трастевере (21€/16€). Старовинний квартал Трастевере, розташований на правому березі Тібру, не схожий на звичайні римські квартали. Тут час тече повільніше, а фарби розлиті зовсім в інших пропорціях. Вузькі вулички, безліч ресторанів, маленькі площі, на яких розташувалися художники з мольбертами, неквапливий ритм життя створюють романтичний настрій…
Переїзд в готель. Ночівля на території Італії.

День 9. Венеція

Сніданок. Переїзд в найдивовижніше і знамените місто в світі — Королеву Адріатики — Венецію (громадський транспорт — 26€/21Є). Ми запрошуємо в казку — Заручена з морем — Венеція! Серце Венеції — площа Сан-Марко, мереживний палац Дожів, церква Сан — Марко, вузькі вулички, безліч містків і каналів, прекрасні собори і розкішні кам’яні палаци — химерний і таємничий світ міста на воді! Венеція — вона підкорює з першого погляду…
У вільний час рекомендуємо:
Здійснити прогулянку по каналам на гондолі Таємниці венеціанських каналів (23€/18€) по лабіринтах каналів під склепіння мініатюрних містків ковзає по воді човен, даруючи нам казково — романтичну атмосферу і чари Венеції… Відкриємо для себе таємницю міста на воді , адже не дарма кажуть: «Хто на гондолі не катався, той у Венеції не був…»
Відвідати Палац Дожів (21€+вх. квиток) — воістину загадкова споруда, яка береже середньовічні секрети і легенди міста. Протягом багатьох століть він був резиденцією правителів Венеції, місця засідання Великої Ради, Сенату і Верховного Суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, плели інтриги. Саме тут знаходиться знаменита Зала дель Маджоре Консільо — найбільше приміщення у світі, стеля якого не підтримується ні єдиної опорою!
Водний круїз Вся краса Венеції! (36€/30€) — прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу — єдиній у світі «водній вулиці». Великий канал — символ блиску і розкоші Венеціанської Республіки! Ми побачимо «парад» понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих і відомих сімей…
Серед вод і землі Північної Лагуни (30€/26€). Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком італійського вина «Fragolino». Ми пропливемо поруч з островом Святого Георгія, де розташований собор Святого Георгія Побідоносця, побудованого в 16 столітті за проектом відомого архітектора Андрія Паладія. Побачимо з води красивий острів Лідо, який по-суті є пляжним районом міста. На острові у вересні кожного року проходить Міжнародний Венеціанський кінофестиваль. Побачимо вірменський острів Святого Лазаря, де жив лорд Байрон в 19 столітті. Будемо пропливати повз острів Мурано, на якому виробляють знамените в усьому світі венеціанське скло. І ще побачите багато, багато цікавого…
Нічний переїзд в Угорщину.

День 10. Будапешт - Егер - Купальні Сечені - Чоп - Львів

Приїзд в Будпешт. Для всіх бажаючих рекомендуємо Термальні купальні графа Сечені (вх. квиток) — заряд бадьорості та енергії на цілий день!
У вільний час в Будапешті рекомендуємо відвідати на вибір:
Таємнича Буда (18€/13€) — це одне із найромантичніших і старовинних куточків Будапешту… Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями… Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам’ятник Святій Трійці і… і сам Королівський Палац!
Будапешт з гори Геллерт (8€). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі спорудження фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував майбутній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і закрут Дунаю. Тут все місто як на долоні!
Ранкову прогулянку на кораблику по Дунаю (23€/18€). Під час, якої ми з чашкою кави/шампанськго познайомимося з містом витонченої культури, яка спокушає і зачаровує, нас чекає Будапешт!!! Єдине місто, розташований по обидва боки річки, береги якої прикрашені королівськими мостами і прекрасними будівлями.
По дорозі при наявності часу рекомендуем відвідати винний регіон Угорщини — Єгер, де сотні років ростуть виноградники, і сотні років за традицією виготовляють вогненно червоні та ігристих білі вин… Єгерський виноробний регіон запрошуємо нас на дуже смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь (18Є)!
Переїзд в сторону кордону (Чоп). Повернення на Україну. Перетин кордону. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова — Комплекс Термінал «А». 23:00 Трансфер на залізниці вокзал. 

До нових зустрічей!

Дата
Ціна
До 16 років
12.09 (04:00) - 21.09.21
12976 грн
12657 грн
26.09 (07:30) - 05.10.21
12976 грн
12657 грн
31.10 (07:30) - 09.11.21
12976 грн
12657 грн
14.11 (06:18) - 23.11.21
12976 грн
12657 грн
26.12 (06:18) - 04.01.22
12976 грн
12657 грн
29.12 (06:18) - 07.01.22
12976 грн
12657 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.