Ставте питання або робіть замовлення
Рус
Укр

Веселий вікенд в Карпатах

Україна
Львів - Верховина - Яворів - Писаний Камінь - Львів
Без нічних переїздів
2 дні
Завантажити програму тура
Замовте тур зараз!
Програма тура
Ціни та дати
Схема розсадження в автобусі

День 1. Львів – Верховина

Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал – трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Переїзд в сторону Верховини.

Яворів — місце, де народжуються ліжники (входить у вартість + вх. квиток)
Яворів, село, яке по праву рахується столицею давнього гуцульського ремесла – ліжникарства. Ми відвідаємо майстра, якій розкаже та покаже нам, як виготовляються ці м’які та пухнасті вовняні вироби, а також дозволить усім бажаючим йому допомогти. Це унікальна можливість наблизитися до традицій гуцулів, поспілкуватися з місцевими мешканцями та придбати собі подарунок на пам’ять.
Верховина — серце Гуцульщини (входить у вартість + вх. квиток)
Це карпатське село, яке повністю виправдовує свою назву, тому що тільки нижня його частина знаходиться на висоті 620-640 м над рівнем моря, а решта – ще вище у горах. Верховина —  це мальовничі гірські ландшафти, безкрайні полонини та ліси захоплюючі гірські вершини та чисте гірське повітря. Це безліч можливостей для активного та сімейного відпочинку в горах. Готові перевірити це з нами?!
Запрошуємо відвідати програму:
Справжня Забава! (Дорослий: 300грн. / Діти: 280грн.)
В нас є секретний план в Верховині – ми йдемо на «Гуцульське весілля»!!! Справжні гуцульські музики і танці, знайомство з обрядом весілля і майстер-клас гри на трембіті, розірвання калача і святкова гостина з гуцульськими голубцями, баношем і наливочкою.
Поселення у готель по маршруту.

День 2. Писаний Камінь – Львів

Сніданок.

Екстремальний сніданок (Дорослий: 380грн. / Діти: 380грн.)
Хочете на світанку поласувати смачним карпатським чаєм десь на полонині насолоджуючись гірськими вершинами? Тоді гайда в з нами на ранкову прогулянку на справжніх ДЖИПАХ! Незабутня пригода, море позитиву, нотки екстриму і справжній вибух емоцій.
Виселення з готелю. Запрошуємо відвідати екскурсію-прогулянку
Місце сили – Писаний Камінь (входить у вартість + вх. квиток)
Ми вирушаємо в одне з найдавніших святилищ цього регіону — Писаний камінь. Це кам’яна брила, протяжністю близько 80 метрів і висотою понад 20 метрів, вкрита петрогліфами та автографами класиків української літератури, астрологів та істориків. Але найцікавіше є на самій вершині Каменя – це ритуальні чаші або «лелети». Як бачите, Писаний Камінь має багато таємниць, які вам обов’язково відкриємо.
Переїзд у Львів.
21:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття — Комплекс Термінал «А».
22:00 Орієнтовний час трансферу на залізничний вокзал.
Дата
Ціна
До 16 років
14.08 (09:30) - 15.08.21
1526 грн
1452 грн
11.09 (06:18) - 12.09.21
1526 грн
1452 грн
09.10 (07:30) - 10.10.21
1526 грн
1452 грн
Фактична схема розміщення місць в автобусі може відрізнятися від стандартної і залежить від марки автобуса.